below header
QR Kod
SoMatch-Tanış&Konuş

SoMatch-Tanış&Konuş

2.15.3 geliştirici IndiaMasterApp
(0 İncelemeler) Şubat 08, 2024
SoMatch-Tanış&Konuş SoMatch-Tanış&Konuş SoMatch-Tanış&Konuş SoMatch-Tanış&Konuş SoMatch-Tanış&Konuş SoMatch-Tanış&Konuş

En Son Versiyon

Versiyon
2.15.3
Güncelle
Şubat 08, 2024
Geliştirici
IndiaMasterApp
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.somatch.android
Şimdi İndir

SoMatch-Tanış&Konuş Hakkında Daha Fazla

Somatch - eşit, eğlenceli ve güvenli bir sosyal platform, somatch'te aynı ilgi alanlarına sahip kişileri hızla bulabilir ve onlarla arkadaş olabilirsiniz.

Somatch, sosyal medya platformu ile yeni arkadaşlar edinmenize ve hayatınızı paylaşmanıza olanak sağlar. Kendi benzersiz 3D avatarınızı tasarlayabilir, ilgi alanlarınızı özgürce gösterebilir ve gerçek zamanlı sohbetlerde diğer kullanıcılarla iletişime geçebilirsiniz. En önemli özelliği ise kendi fotoğrafınızı yüklemenize gerek kalmadan, herkesin kendine ait bir avatarı olmasıdır. Böylece görünüşünüz hakkında endişelenmenize gerek yok.

Somatch kullanarak profil kartlarını kaydırarak, sizinle aynı ilgi alanlarına sahip olan yeni arkadaşlar bulabilirsiniz. 3D avatarınızla diğer kullanıcılarla iletişime geçebilir, gerçek zamanlı sesli aramalar ve yazılı sohbetler yoluyla arkadaşlar edinebilirsiniz. Sesli sohbet partisinde ise yeteneklerinizi ve hikayenizi diğer kullanıcılarla paylaşabilir ve beğeniler alabilirsiniz.

Somatch, hayatınızı daha iyi tanıyan insanlarla kolayca paylaşmanızı sağlayan "Harika Anlar" özelliğine de sahiptir. Diğer kullanıcıların hayatlarını görebilir ve istediğiniz kişilerle özgürce konuşarak arkadaş olabilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz olması da dikkat çekicidir. Para harcamadan, kafa yapınıza uygun birçok arkadaş edinebilirsiniz.

Somatch, eğlenceli ve güvenli bir sosyal ortam sağlar. Böylece başkalarını rahatsız eden davranışlar yasaklanır ve herkesle baskı olmadan iletişim kurulabilir. Son olarak, daha fazla arkadaş edinmek isteyen herkesi Somatch'e davet ediyoruz!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.