below header
QR Kod
Smash Hit

Smash Hit

1.5.8 geliştirici Mediocre
(0 İncelemeler) Mart 02, 2024
Smash Hit Smash Hit Smash Hit Smash Hit Smash Hit Smash Hit

En Son Versiyon

Versiyon
1.5.8
Güncelle
Mart 02, 2024
Geliştirici
Mediocre
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mediocre.smashhit
Şimdi İndir

Smash Hit Hakkında Daha Fazla

Take a surreal journey through an otherworldly dimension, move in harmony with sound and music and smash everything in your path! This experience requires focus, concentration, and timing to not only travel as far as you can, but also break the beautiful glass objects that stand in your way.

Smash Hit, adından da anlaşılacağı üzere oyunculara tam bir patlama ve yıkım deneyimi sunan mobil bir oyundur. Oyuncuların, güzel ve geleceğe dair bir boyutta çeşitli engelleri ve hedefleri kırarak ilerlediği bu oyunda, mobil cihazlarda görülen en iyi yıkım fiziği deneyimlenebilir.

Oyunun en önemli özelliklerinden biri, müzikle senkronize edilmiş bir oyun dinamiğine sahip olmasıdır. Her aşamada müzik ve ses efektleri değişirken, engeller de her yeni tona uyum sağlar.

Toplamda 50'den fazla oda, 11 farklı grafik stili ve her aşamada gerçekçi cam kırılma mekanikleri, oyunculara sıkılmadan oyun keyfi sunar.

Smash Hit, oyunculara hiçbir ücret ödemeden ve reklamlardan uzak bir şekilde oynanabilir. Ancak isteğe bağlı olarak, bir defaya mahsus yapılan bir uygulama içi satın alma ile yeni oyun modları, birden fazla cihazda bulut kaydı, detaylı istatistikler ve kontrol noktalarından devam etme gibi özellikler de kullanılabilir.

Özetle, Smash Hit, oyunculara adrenalin dolu, görsel açıdan etkileyici ve seslerle bütünleşmiş bir oyun deneyimi sunan, ücretsiz ve reklamsız bir mobil oyun olarak dikkat çekiyor.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.