header
QR Kod
Shapes and Colors kids games

Shapes and Colors kids games

1.6.0 geliştirici Amaya Kids - learning games for 3-5 years old
(0 İncelemeler) Nisan 25, 2024
Shapes and Colors kids games Shapes and Colors kids games Shapes and Colors kids games Shapes and Colors kids games Shapes and Colors kids games Shapes and Colors kids games

En Son Versiyon

Versiyon
1.6.0
Güncelle
Nisan 25, 2024
Geliştirici
Amaya Kids - learning games for 3-5 years old
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.amayasoft.toddler.kids.games.boys.girls.shapes
Şimdi İndir

Shapes and Colors kids games Hakkında Daha Fazla

Enjoy a unique learning app for toddlers 2-4 years old. Small children and toddlers will love these games, with colorful geometric shapes and multiple levels. Smarter, happier playtime for your baby!

Bu uygulama, 2-5 yaş arası çocuklara yönelik bir eğitim uygulamasıdır. Uygulamanın ana özellikleri arasında şekle göre sıralama (daire, kare, üçgen, dikdörtgen ve oval), boyuta göre eşleştirme (çocukların en büyük veya en küçük şekli seçmesi), renkleri ve isimlerini öğrenme (kırmızı, yeşil, mavi, sarı, vb.), konsantrasyon ve ince motor becerilerin geliştirilmesi, 2-5 yaş arası çocuklar için basit ve sezgisel kontrol, ve reklamsız offline oyun oynama imkanı bulunmaktadır.

Her biri canlı ve eğitici olan oyunlar, çocuğunuzun başından itibaren meşgul olmasını sağlayacaktır. Şekillerin isimleri sesli olarak söylenir, böylece çocuğunuzun öğrenmesi kolay ve eğlencelidir.

KOLAYDAN ZORA:

Her yaş grubundan çocuk oynayabilir - okul öncesi ve anaokulu çağındaki çocuklar. 2-5 yaş arası çocuklar, farklı şekilleri ve ana renkleri tanımaya başlayacak ve onları ayırt etmeye başlayacaktır.

Bu parlak ve renkli arayüz, en küçük oyuncular için bile yeterince basittir! Ya da anneler ve babalar, çocuklarıyla birlikte oyun oynayabilir ve tüm aileyle birlikte eğlenebilirler!

Biz hakkımızda birkaç söz:

AmayaKids olarak, dost canlısı ekibimiz 10 yılı aşkın bir süredir çocuklar için uygulamalar oluşturmaktadır! En iyi çocuk öğrenme oyunlarını geliştirmek için en iyi çocuk eğitimcilerine danışıyor ve çocukların kullanmayı sevdiği canlı ve kullanıcı dostu arayüzler tasarlıyoruz.

Çocukları eğlenceli oyunlarla mutlu etmeyi seviyoruz ve ayrıca mektuplarınızı okumaktan da hoşlanıyoruz!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.