below header
QR Kod
SeriesGuide: Dizi Yöneticisi

SeriesGuide: Dizi Yöneticisi

geliştirici Uwe Trottmann Soft
(0 İncelemeler) Şubat 29, 2024
SeriesGuide: Dizi Yöneticisi SeriesGuide: Dizi Yöneticisi SeriesGuide: Dizi Yöneticisi SeriesGuide: Dizi Yöneticisi SeriesGuide: Dizi Yöneticisi SeriesGuide: Dizi Yöneticisi

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 29, 2024
Geliştirici
Uwe Trottmann Soft
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.battlelancer.seriesguide
Şimdi İndir

SeriesGuide: Dizi Yöneticisi Hakkında Daha Fazla

SeriesGuide ile, izlemek için dizi ve filmler bulabilirsin, izlediğin bölümlerin ve filmlerin takibini yapabilirsin, çıkacak olan bölümler hakkında bildirim alabilir ve yedekleyip cihazlar arasında senkronize edebilirsin.

Bu uygulama, popüler olan ve izlediğiniz dizilerin yeni bölümlerini bulabileceğiniz bir keşif uygulamasıdır. Halihazırda sinemalarda gösterilen veya dijital ve disk formatında yayınlanan filmleri de keşfetmenizi sağlar. Dizilerinizi, listelerinizi ve filmlerinizi SeriesGuide Bulut hizmetine yedekleyip senkronize etmek için giriş yapabilirsiniz. Böylece tüm verileriniz güvende kalır ve istediğiniz cihazlarda erişebilirsiniz.

Trakt ile entegrasyon sayesinde izleme listelerinize ve koleksiyonunuza, izlemeye devam ettiğiniz bölümlere, oylarınıza ve yorumlarınıza kolayca erişebilirsiniz. Eğer Trakt hesabınızı bağlarsanız, izlediğiniz bölümler ve filmler uygulamalar arasında ve Trakt tarafından desteklenen medya merkezleriyle senkronize edilir.

Üçüncü taraf uygulamalardan sağlanan eklenti butonu ekleyebilir veya kendi eklentinizi oluşturabilirsiniz. Bu sayede uygulamanın işlevselliğini daha da arttırabilirsiniz.

Reklam yok ve açık kaynak kodlu bir uygulamadır. Tüm özelliklerin kilidini açmak ve uygulamayı desteklemek için abonelik alabilirsiniz. Bu sayede daha fazla liste widgeti seçeneği, yeni bölümler için bildirimler ve diğer özelliklere erişebilirsiniz. Ayrıca, hata düzeltmeleri ve yeni özelliklerin geliştirilmesine de destek olursunuz.

Uyarı: Bu uygulama ile dizileri veya filmleri izleyemezsiniz. Sadece bölümlerin orijinal yayın tarihleri listelenir.

Bu uygulama TMDb API'sini kullanmaktadır ancak TMDb tarafından onaylanmış veya sertifikalı değildir. Lütfen TMDb'nin kullanım koşullarını ve API koşullarını okuyun. Ayrıca, uygulama Trakt tarafından sağlanan veri ve görselleri kullanmaktadır. Lütfen Trakt'ın kullanım koşullarını inceleyin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.