header
QR Kod
Send SMS/MMS Messages from PC

Send SMS/MMS Messages from PC

16.81 geliştirici MightyText: SMS Texting w/ PC - SMS Messaging
(0 İncelemeler) Mart 30, 2024
Send SMS/MMS Messages from PC Send SMS/MMS Messages from PC Send SMS/MMS Messages from PC Send SMS/MMS Messages from PC Send SMS/MMS Messages from PC Send SMS/MMS Messages from PC

En Son Versiyon

Versiyon
16.81
Güncelle
Mart 30, 2024
Geliştirici
MightyText: SMS Texting w/ PC - SMS Messaging
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.texty.sms
Şimdi İndir

Send SMS/MMS Messages from PC Hakkında Daha Fazla

Looking for a fast, easy way to see and respond to your phone’s text messages from your PC or tablet? Look no further than MightyText! With MightyText, you can text from your computer or tablet and sync your SMS conversations, MMS messages, and even your call logs with your Android phone and number. Say goodbye to typing on a tiny phone screen and hello to seamless messaging on all your devices.

MightyText, telefon ekranı yerine tam bir klavye ile yazmayı tercih edenler için mükemmel bir uygulamadır. Bilgisayarınızdan veya tabletinizden metin mesajları göndererek zaman kazanmak isteyenler için idealdir. Tek seferde birden fazla kişiye mesaj gönderme ihtiyacı olanlar, mesajlarını bilgisayarlarında yedeklemek isteyenler veya telefonlarından uzakta olsalar bile arkadaşları ve aileleri ile bağlantıda kalmak isteyenler için de harika bir çözümdür.

MightyText'in sunduğu özellikler arasında, bilgisayarınızdan veya tabletinizden SMS ve MMS mesajları gönderip alabilme, gelecekte belirlenen bir zaman için mesajların ayarlanabilmesi, yeni bir mesaj aldığınızda bilgisayarınızdan bildirim alabilme, 25 kişiye kadar mesaj gönderme imkanı, mesajlarınızı arama ve arşivleme, telefonunuzdaki fotoğrafları ve videoları otomatik olarak yedekleme ve WhatsApp, Instagram, Gmail vb. gibi üçüncü taraf uygulamalarından da bilgisayarınızda bildirim alabilme özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca, Chrome, Firefox ve Edge gibi herhangi bir web tarayıcısından MightyText'i kullanabilme imkanı sunar.

MightyText, kurulumu ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Android telefonunuza uygulamayı yükleyin ve ardından bilgisayarınızın web tarayıcısında MightyText'i açın veya Windows veya Android tablet uygulamasını indirin. Bağlandıktan sonra, bilgisayarınızdan veya tabletinizden kolayca mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

MightyText Pro'ya yükseltme yaparak, otomatik mesaj yedekleme ve geri yükleme, mesaj şablonları, e-postanızdan mesajları okuyup yanıtlayabilme, farklı temalarla deneyiminizi özelleştirme, öncelikli müşteri desteği ve yeni özelliklere erken erişim gibi özelliklere erişebilirsiniz.

MightyText'i hemen indirin ve bilgisayarınızdan veya tabletinizden kolayca mesajlaşmaya başlayın! İster işte, ister evde, ister dışarıda olun, MightyText en önemli insanlarla bağlantıda kalmanızı kolaylaştırır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.