header
QR Kod
Saya - Likee Games&Party

Saya - Likee Games&Party

1.0.6 geliştirici Likeme Pte. Ltd.
(0 İncelemeler) Mayıs 10, 2024
Saya - Likee Games&Party Saya - Likee Games&Party Saya - Likee Games&Party Saya - Likee Games&Party Saya - Likee Games&Party

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.6
Güncelle
Mayıs 10, 2024
Geliştirici
Likeme Pte. Ltd.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
chat.saya
Şimdi İndir

Saya - Likee Games&Party Hakkında Daha Fazla

【Saya - Super Fun Party Games】

Saya, her şeyi bir arada sunan bir masa oyunu ve sosyal merkez, en popüler "Boş Zaman Oyunları" ve canlı "Sesli Partiler"i size getiriyor. Oyun oynarken sohbet edebilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve sorunsuz bir şekilde oyun ve sosyalleşme arasında geçiş yapabilirsiniz!

Özel partiniz hazır! Gerçek zamanlı sesli sohbetlere katılın, yeni arkadaşlarla bağlantı kurun ve eğlenceye başlayın!

Online Masa Oyunları Merkezi
Saya, heyecan verici parti oyunları sunuyor. Seçtiğiniz oyunlarla benzersiz bir parti başlatın, benzer düşünen arkadaşlarla bağlantı kurun ve unutulmaz anılar oluşturun. Oyun koleksiyonumuz arasında Ludo, Domino, Canavar Ezmek, Monopoly ve daha birçok oyun bulunmaktadır. Oyun kütüphanemizi sürekli zenginleştiriyor ve sizin görüşlerinize değer veriyoruz! Oyun tercihiniz ne olursa olsun, Saya'da sizin için bir şeyler var!

Canlı Sosyal Oyun Alanı
"Sohbet Odaları": Oyun oynamak ve sohbet etmek arasında kolayca geçiş yapın! Oyunların yanı sıra, oyun arkadaşlarınızla sohbet ederek dinlenin ve bağlantı kurun. Dünya çapında insanlarla etkileşim kurarak ufuklarınızı genişletin ve yeni dostluklar kurun. Müzik tutkunu, oyun manyağı, spor hayranı veya ilişki arayan biri olun, Saya sizin için odalar sunar. "İnteraktif Emojiler": Kendinizi ifade edin ve çeşitli etkileşimli emojiler kullanarak çekiciliğinizi arttırın!

Saya'da arkadaşlık sadece bir oyun uzakta. Haydi, masa oyunları ve ilgi çekici sohbetler üzerinden bağlantı kurmaya başlayalım!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.