header
QR Kod
Runefall - Ortaçağ Eşleştirme

Runefall - Ortaçağ Eşleştirme

20240224 geliştirici Tamalaki
(0 İncelemeler) Mayıs 25, 2024
Runefall - Ortaçağ Eşleştirme Runefall - Ortaçağ Eşleştirme Runefall - Ortaçağ Eşleştirme Runefall - Ortaçağ Eşleştirme Runefall - Ortaçağ Eşleştirme Runefall - Ortaçağ Eşleştirme

En Son Versiyon

Versiyon
20240224
Güncelle
Mayıs 25, 2024
Geliştirici
Tamalaki
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.runefall.match3.puzzle.adventure.gp
Şimdi İndir

Runefall - Ortaçağ Eşleştirme Hakkında Daha Fazla

Ortaçağ Rivermoor kasabasına hoş geldin!

Rivermoor Şerifi Hadrick, terkedilmiş Ortaçağ kasabasında barışı korumak için senin yardımına ihtiyaç duyuyor. Bu macerada sen de bir avatar seçecek ve Hadrick'e yardım ederek destansı bir yolculuğa başlayacaksın. Hadrick, Rivermoor kasabasını savaş sırasında terk edilmiş ve sadece 3 nüfusa sahip eski bir Ortaçağ köyü olarak yeniden inşa etmek istiyor. Ancak bunun için 3 veya daha fazla altın, taş ve odun parçasını eşleştirmen ve kaynakları kazanman gerekiyor.

Eşleştirme işlemi ne kadar büyük olursa, o kadar fazla kaynak kazanırsın ve bunları Rivermoor kasabasını yeniden inşa etmek için kullanabilirsin. Ayrıca gizli bölümleri kilidini açmak ve gizli eserleri keşfetmek için de karoları patlatabilirsin. Her seviyede bulduğun eserlerle birlikte eski sırlar ve rünler de keşfedebilirsin. Bunları takip etmek için envanter aracını kullanabilirsin ve görevleri tamamlamak ve köye hizmet etmek için topladığın bilgileri bir araya getirebilirsin.

Daha fazla bonus kazanmak için nesneleri ekranının üst kısmında listelenen 5 sıraya göre eşleştirebilirsin. Bu yenilikçi 3'lü eşleştirme macerası, klasik eşleştirme mekanizmasını keşfetmenin yanı sıra öğe koleksiyonu ve görevleri de birleştiriyor. Büyük ortamlardan geç, kaynakları topla, engelleri aş, bulmacaları çöz ve eski Rivermoor köyünü yükselt.

Bu destansı mücadelede hayatta kalmak için cesur bir 3'lü eşleştirme şövalyesi olman gerekiyor. Hadrick'in işlerini tamamlamasına yardım et ve destansı maceraya başla. Runefall özellikleri arasında ücretsiz kaydırma oyunu, görevleri çözmek için öğeleri toplama, sayısız çevresel engelle mücadele etme, Rivermoor için güçlendirici satın alma, muazzam seviyeleri geçme, güçlendiricileri ve oyun bonuslarını kilitleme, tamamen seslendirilmiş karakter kadrosu ve her gün ödüller kazanma gibi özellikler var.

Runefall'ı Facebook'ta beğenebilir ve her gün ödüller kazanabilirsin. Hadrick'e yardım ederek ve cesur bir şövalye olarak Rivermoor kasabasını yeniden inşa ederek bu destansı 3'lü eşleştirme macerasına sen de katılabilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.