header
QR Kod
Rumble Club

Rumble Club

1.0.10320 geliştirici Lightfox Games, Inc.
(0 İncelemeler) Mayıs 14, 2024
Rumble Club Rumble Club Rumble Club Rumble Club Rumble Club Rumble Club

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.10320
Güncelle
Mayıs 14, 2024
Geliştirici
Lightfox Games, Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.lightfoxgames.punch
Şimdi İndir

Rumble Club Hakkında Daha Fazla

Rumble Club’ın ilk kuralı: Rumble Club’dan HERKESE BAHSET.

Fizik temelli bir oyun olan Rumble Club, çok oyunculu bir savaş oyunudur. Oyuncular, destansı bir nakavt çılgınlığında yer alarak en fazla 20 beceriksiz oyuncuyla arenada dövüşebilirler. Oyuncular, yumruklarını kullanarak, iterek ve fırlatarak diğer oyuncuları arenanın dışına yollayarak savaşabilirler. Oyun, Türkçe dil seçeneğiyle sunulmaktadır.

Oyuncular, Yüzbaşı Yumruk'un Gök Teknesiyle seyahat edebilir ve arenaya yumruk atarak savaşabilirler. Oyuncuların amacı, düşen zeminde ve daralan savaş alanında hayatta kalarak son ayakta kalan oyuncu olmaktır. Oyuncular, zafere giden yolu yumruklayarak ve diğer oyuncuları alt ederek nihai galibiyeti kazanmak için mücadele ederler.

Rumble Club, eğlence amacıyla tasarlanmıştır. Oyuncular, düşmanlarını yumruklayarak onları balçığa fırlatabilirler. Oyun, tamamen fizik temelli bir savaş sunar ve iyi zamanlanmış bir yumrukla düşmanları uçurabilir veya kenardan düşmelerini sağlayabilirsiniz.

Oyuncular, savaş alanında çeşitli saçma aletler bulabilirler. Mıknatıs, Yumruk Tankı veya Sihirli Çörek gibi ilginç aletler kullanarak savaşı daha yaratıcı bir şekilde yönetebilirler. Oyuncular, kendi tarzlarını yansıtmak için farklı aletleri deneyebilirler.

Oyuncular, oyun içinde topladıkları tonlarca kozmetik ve görünüm arasından en uygun olanı seçebilirler. Kişiselleştirmelerini yaparak karakterlerini daha eğlenceli hale getirebilirler.

Oyuncular, farklı oyun modlarında ve seviyelerde ustalaşabilirler. Arenanın gerçek şampiyonu olmak için her bir oyun moduna dalabilirler. Ayrıca, Rumble Club, gerçek bir çevrimiçi çok oyunculu moda sahiptir ve oyuncular arkadaşlarını da oyuna davet edebilirler.

Oyuncular, eğlenceli görevleri tamamlayarak ödüller kazanabilir ve özel kozmetikleri kilidini açabilirler. Bu sayede, oyun deneyimlerini daha da renklendirebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.