header
QR Kod
RTLplay

RTLplay

geliştirici RTL Belgium
(0 İncelemeler) Mayıs 30, 2024
RTLplay RTLplay RTLplay RTLplay RTLplay RTLplay

En Son Versiyon

Güncelle
Mayıs 30, 2024
Geliştirici
RTL Belgium
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tapptic.rtl.tvi
Şimdi İndir

RTLplay Hakkında Daha Fazla

Avec RTLplay, retrouvez tous les programmes de nos chaînes RTL TVI, Club RTL, Plug RTL, Bel RTL et Radio Contact en direct et en replay ainsi que des contenus exclusifs.

RTLplay, tüm ekranlarınızda ücretsiz olarak sevdiğiniz programların geri dönüşünü izlemenizi sağlayan bir uygulamadır. REPLAY özelliği sayesinde favori programlarınızı istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. INEDITS RTL PLAY ile seçtiğiniz programların bonus içeriklerine ve özel görüntülerine erişebilirsiniz.

TV EN DIRECT özelliği sayesinde tüm kanallarımızı 24 saat boyunca canlı takip edebilirsiniz. DISPONIBLE À L'ÉTRANGER ile RTLplay artık Belçika ve Lüksemburg sakinleri için Avrupa Birliği ülkelerinde mevcuttur.

RECOMMANDATIONS ile seçtiğiniz programlara bir tıklama ile erişebilir ve size özel önerilen programları keşfedebilirsiniz. REPRISE MULTI-ÉCRANS özelliği sayesinde bir programın oynatmasını mobil cihazınızda başlatabilir ve başka bir ekranda bitirebilirsiniz.

RTLplay uygulaması ile dizilerin, programların, filmlerin ve daha fazlasının keyfini istediğiniz zaman istediğiniz yerde çıkarın. Kişiselleştirilmiş bir ses ve görüntü deneyimi için RTLplay'i kullanın.

Herhangi bir görüşünüz veya sorunuz mu var? Bize rtlplay@rtl.be adresinden ulaşın.

RTLplay hizmetinin kullanım koşulları ve gizlilik politikası için lütfen şu linki ziyaret edin: https://www.rtlplay.be/politique-de-confidentialite

Kullanım şartlarımızı da kontrol edin: https://www.rtlplay.be/conditions-generales-d-utilisation

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.