header
QR Kod
Rise of Cultures: Kingdom game

Rise of Cultures: Kingdom game

1.86.11 geliştirici InnoGames GmbH
(0 İncelemeler) Mayıs 31, 2024
Rise of Cultures: Kingdom game Rise of Cultures: Kingdom game Rise of Cultures: Kingdom game Rise of Cultures: Kingdom game Rise of Cultures: Kingdom game Rise of Cultures: Kingdom game

En Son Versiyon

Versiyon
1.86.11
Güncelle
Mayıs 31, 2024
Geliştirici
InnoGames GmbH
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.innogames.riseofcultures
Şimdi İndir

Rise of Cultures: Kingdom game Hakkında Daha Fazla

Join our Discord to receive the latest updates and news!

Empire kurmanın yaşına geldiniz! Bu krallık oyunu, sizi saatler boyunca bağımlı etkisiyle büyüleyecek muhteşem özellikler ve heyecan verici oynanışla dolu bir epik maceraya hazırlanın. Kendi kişisel cep şehrinizi şimdi başlatın!

Forge of Empires ve Elvenar'ın yaratıcılarından!

🏰🏰🏰 ÇOKLU İMPARATORLUKLAR KURUN: Yaratıcı mimarinizi serbest bırakın ve muhteşem şehirler inşa edin. Evet - bir oyunda birden fazla şehir! Göz kamaştırıcı anıtlar ve hayranlık uyandıran yapılarla tamamlanmış. Sınırlarınızı genişletin ve yeni bölgeleri fethederek imparatorluğunuzun büyümesine ve gelişmesine tanık olun. Hükümdarlığın yükselişini kendi ellerinizle deneyimleyin!

⚔️ EFSANEVİ SAVAŞLARA KATILIN: Dünya hakimiyeti için rakip medeniyetlere karşı kalp atışlarınızı hızlandıracak aksiyona hazırlanın. Stratejik bir hassasiyetle ordularınızı yönetin ve görsel olarak etkileyici savaş sahnelerinde düşmanlarla çarpışırken izleyin.

🤝 BİRLİKTE KAZANIN: Diğer oyuncularla ittifaklar kurun ve imparatorluğunuzun kaderini belirleyecek güçlü ittifaklar oluşturun. Ticaret yolları kurun, antlaşmalar yapın ve metropolünüzdeki konumunuzu güçlendirmek için diplomasiye girin.

🌍 ZAMAN YOLCULUĞUNA ÇIKIN: Eski ormanlardan çöl çöllerine kadar çeşitli manzaralarla dolu sürükleyici bir yolculuğa çıkın. Efsanevi karakterlerle karşılaşın ve geçmiş medeniyetlerin sırlarını açığa çıkarırken gizli hazineleri keşfedin.

💡 TEKERLEK BULUN: Bilginin gücünü kullanın ve devrim niteliğindeki teknolojilerle medeniyetinizi ilerletin. Yeni icatlar açın, verimliliğinizi arttırın ve diğer strateji oyunlarında olmadığı gibi rakipleriniz üzerinde rekabet avantajı elde edin.

🏛️ YÜZYILLAR BOYU HATIRLANIN: Bu şehir kurma oyununda, önemli kültürel başarılarla tarihe izinizi bırakabilirsiniz. Muhteşem eserler inşa edin, tarihi figürlerle tanışın ve bu temel kurma oyununda ustaca sanat eserleri üretin.

️⭐ Oyuncu Yorumları: “Bu oyun oynadığım en iyi medeniyet oyunu olabilir! Savaş, clash of clans gibi oyunlara göre taze bir his veriyor. Ve konsept o kadar basit ama o kadar eğlenceli!” - PixelJuggler “Bağımlılık yaratan, harika ve eğlenceli.” - AppNinja “Kesinlikle tavsiye edilir! Saatlerce eğlence. ÖDEMEK için kazanmak değil, sabırsızsanız hızlandırmak için ödeme yapın. Sevimli grafikler. Orijinal settlers serisini hatırlatıyor.” - TechWhisperer

Milyonlarca oyuncuyla birlikte dünyanın etrafında seyahat edin ve zamanın unutulmaz bir yol

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.