header
QR Kod
Rich Inc. Zenginlik Simülatörü

Rich Inc. Zenginlik Simülatörü

1.27.2 geliştirici IDSIGames
(0 İncelemeler) Mayıs 27, 2024
Rich Inc. Zenginlik Simülatörü Rich Inc. Zenginlik Simülatörü Rich Inc. Zenginlik Simülatörü Rich Inc. Zenginlik Simülatörü Rich Inc. Zenginlik Simülatörü Rich Inc. Zenginlik Simülatörü

En Son Versiyon

Versiyon
1.27.2
Güncelle
Mayıs 27, 2024
Geliştirici
IDSIGames
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.grit.fftc
Şimdi İndir

Rich Inc. Zenginlik Simülatörü Hakkında Daha Fazla

Hiç zengin olmayı, kendi işinizi kurmayı ve milyarder bir iş adamı gibi yaşamayı hayal ettiniz mi? Bir yaşam simülatörü oynayın, sıfırdan kahramana gidin ve bir iş imparatorluğu kurun. Doğru yaşam seçimlerini yapın ve yoksulluktan zenginliğe geçin!

Aşağıdan Yukarı Yükselin, bir evsiz simülatörüdür. Bu oyunda, işsiz bir adamın hayatına yardım edip onu en zengin adam yapmanız gerekmektedir. Yoksulluktan zenginliğe giden yolun zor ama ilginç olduğu söylenmektedir. Çünkü siz eğitim ve iş seçimlerinizi kendiniz yapabilirsiniz. Üniversite bitirip konuşma becerilerinizi geliştirin, farklı dersler alın ve doktoranızı alın. Kariyerinize başlayın ve bilginizi kullanarak zenginlik elde edin. Ayrıca borsa veya kumarhane gibi yollarla da para kazanabilirsiniz.

Daha iyi bir yaşam için eğitim almanız gerekmektedir. Üniversite bitirin, konuşma becerilerinizi geliştirin, farklı dersler alın ve doktoranızı alın! Kariyerinize başlayın ve bilginizi geliştirerek yoksulluktan kurtulun. Patronunuzla arkadaş olun ve hızla terfi edin. Para simülatörü sizi bekliyor!

Kendinizi boş bir iş adamına dönüştürüp zengin bir hayat yaşamanın ne demek olduğunu keşfedin. Kariyerinizi organizatör, blog yazarı, yöneticiden başkan olmaya kadar ilerletin. Ayrıca işletme veya finans girişimlerine de yatırım yapın. Bankaya para yatırın ve milyarder olun! Sim'inizin sokaklarda açlıktan ölmemesi için karakteriniz için doğru seçimi yapın.

Sıkışık koşullarda sokaklardan pansiyona geçin, ama alınmayın! Daha fazla para kazanın ve küçük ama şirin bir daireye taşının. Gelecekte konforlu bir şehir evi, lüks bir villa, lüks bir malikane ve hatta parayla dolu bir arsa üzerinde özel bir ada arasında seçim yapacaksınız. Ayrıca pahalı arabaları toplayın ve kendi filonuzu oluşturun. Bir iş simülatöründe zengin bir hayatın tadını çıkarın!

En tatlı ve en muhteşem kızla ilişkiye başlayın ve ilişkinizi geliştirin. Sonunda evlenmeye mi karar vereceksiniz yoksa onu aramaya devam mı edeceksiniz? Birlikte yaşayın, ilişkinizi güçlendirin ve sonunda yerleşin! Çocuk sahibi olun, onlara yatırım yapın ve kendi varislerinizi yetiştirin.

Yaşam enerjisinin temeli karakterinizin sağlığı ve mutluluğudur. Sağlık ve mutluluk ölçeğinizi sabit bir seviyeye getirmeyi unutmayın. Mutluluk göstergesinin sabit kalması için karakterinizin isteklerini yerine getirin.

Rich Inc. Life Simülatörü, yoksulluktan kurtulup zengin olacağınız bir oyundur. Yeni kıyafetler, daireler, arabalar satın alabilir veya yatırımlar yapabilirsiniz. Amacınız, doğru seçimleri yaparak milyarder olmaktır. Bu oyunda bir kahraman olun! Sadece seçimler yapın ve ekrana dokunun.

Fakirden zengine gidin ve en zengin olun. Borsada işlem yapın veya kendi işinizi kurun. Hayatınızın efendisi olun ve mutlu olun! Bu heyecan verici macera oyununda zenginlikler için mücadele edin ve simül

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.