header
QR Kod
Remote for Apple TV

Remote for Apple TV

10.1 geliştirici Remotevio
(0 İncelemeler) Nisan 10, 2024
Remote for Apple TV Remote for Apple TV Remote for Apple TV Remote for Apple TV Remote for Apple TV

En Son Versiyon

Versiyon
10.1
Güncelle
Nisan 10, 2024
Geliştirici
Remotevio
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.appletvirremote
Şimdi İndir

Remote for Apple TV Hakkında Daha Fazla

Apple TV remote application allows you to control your Apple TV. Point your android device to Apple TV and you will be able to control it using a mobile device. Hope you enjoy using Apple TV remote control mobile application.

Bu uygulama, yalnızca IR Blaster özelliğine sahip android cihazlarda uzaktan çalışmayı sağlar. Bu uygulama sayesinde, Android cihazınızı Apple TV uzaktan kumandası olarak kullanabilir ve Apple TV'ye bağlanarak uzaktan kumanda işlevlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu uygulama, Apple TV 1 (1. Nesil), Apple TV 2 (2. Nesil), Apple TV 3 (3. Nesil), Apple TV HD (4. Nesil) ve Apple TV 4K (5. Nesil) cihazlarında çalışmaktadır. Bu sayede, farklı nesil Apple TV cihazlarına sahip olan kullanıcılar da bu uygulamayı kullanarak uzaktan kumanda işlevlerini gerçekleştirebilirler.

Not: Remotevio, Apple Inc. ile bağlantılı bir kuruluş değildir ve "Remote for Apple TV" uygulaması Apple Inc. tarafından resmi bir ürün değildir. Bu uygulamanın amacı, kullanıcıların Android cihazlarını Apple TV uzaktan kumandası olarak kullanmalarını sağlamaktır.

Bu uygulama, kullanıcıların Apple TV cihazlarını kontrol etmelerini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bu sayede, uzaktan kumanda cihazlarını taşımadan, sadece Android cihazlarını kullanarak Apple TV'ye erişim sağlayabilirsiniz. Bu uygulama, kullanıcıların işlerini daha da kolaylaştırmak için geliştirilmiştir.

Ayrıca, bu uygulama kullanıcıların Apple TV cihazlarını kontrol etmelerine olanak sağladığı gibi, Apple TV cihazlarına bağlanarak cihazlar arasında veri aktarımı da yapabilir. Bu sayede, kullanıcılar Apple TV cihazlarına depoladıkları dosyaları, Android cihazlarına aktararak daha kolay bir şekilde kullanabilirler. Bu uygulama, kullanıcıların ihtiyaç duydukları her an Apple TV cihazlarını kontrol etmelerini sağlayarak, kullanıcı deneyimini daha da kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.