header
QR Kod
REC - Ekran kaydedici

REC - Ekran kaydedici

4.6.3.1 geliştirici ZipoApps
(0 İncelemeler) Mart 27, 2024
REC - Ekran kaydedici REC - Ekran kaydedici REC - Ekran kaydedici REC - Ekran kaydedici REC - Ekran kaydedici REC - Ekran kaydedici

En Son Versiyon

Versiyon
4.6.3.1
Güncelle
Mart 27, 2024
Geliştirici
ZipoApps
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
us.rec.screen
Şimdi İndir

REC - Ekran kaydedici Hakkında Daha Fazla

REC — Screen Recorder ekranınızı kaliteli mikrofon sesiyle ve yüksek kalitede (UHD, FHD, HD vb.) kaydetmenizi sağlayan ücretsiz bir ekran kaydetme uygulamasıdır.

Ekran Kaydedici, birçok farklı amaç için kullanılabilen bir uygulamadır. Oyunları, eğitici videoları, canlı programları ve diğer videoları kaydetmek, aramak ve oynatmak için kullanılabilir. Akıllı video kaydı depolama ve paylaşma özelliği sayesinde, kaydedilen videolar cihazınızın dahili belleğinde, hafıza kartında veya harici bellekte depolanabilir ve tüm genel sosyal medya platformlarında, e-posta veya mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla paylaşılabilir.

REC — Screen Recorder'ın özellikleri arasında kullanımı kolay bir arayüz, yüksek ses kalitesi, kayıt süresi sınırı olmaması ve birçok depolama konumu seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca, ekran kaydı sırasında harici sesleri de kaydedebilir, ekrana dokunmaları gösterebilir, kaydı duraklatabilir veya yeniden başlatabilir ve kayıt ekranını durdurmak için cihazı sallayabilirsiniz. Uyanık kal modu özelliği sayesinde ekranın kararmasını önleyebilir ve yüzen ekranlar veya bildirim çubuğu aracılığıyla ekran kaydını kolayca kontrol edebilirsiniz.

REC — Screen Recorder, kayıt sırasında mikrofondan ses kaydetme veya ekrana dokunmaları gösterme özellikleri sayesinde eğitici ve tanıtıcı videoların veya oyun yorumlarının yapılmasına da oldukça uygun bir uygulamadır. Ayrıca, işinizi korumak için videolara filigran veya logonuzu ekleyebilir ve kayıtlı videoları kolayca paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın 30'dan fazla dilde kullanılabilen arayüzü ve yapılandırılabilir çözünürlük ve bit hızı seçenekleri sayesinde kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun bir şekilde videolar kaydedilebilir. Ayrıca, kayıt başlangıcını erteleme, yatay veya dikey görüntüleme seçenekleri ve video düzenleme özelliği de uygulamanın diğer kullanışlı özellikleri arasındadır.

REC — Screen Recorder, kullanıcıların birçok amaç için kullanabilecekleri kullanışlı bir ekran kayıt uygulamasıdır. Üstelik, İngilizce ve diğer birçok dilde altyazılı olarak yayınlanan tanıtım videoları ve ekran görüntüleri sayesinde uygulamanın kullanımı daha da kolaylaşmaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.