header
QR Kod
Questland: RPG Fantasy Game

Questland: RPG Fantasy Game

4.19.0 geliştirici Gamesture sp. z o.o.
(0 İncelemeler) Nisan 21, 2024
Questland: RPG Fantasy Game Questland: RPG Fantasy Game Questland: RPG Fantasy Game Questland: RPG Fantasy Game Questland: RPG Fantasy Game Questland: RPG Fantasy Game

En Son Versiyon

Versiyon
4.19.0
Güncelle
Nisan 21, 2024
Geliştirici
Gamesture sp. z o.o.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gamesture.questland
Şimdi İndir

Questland: RPG Fantasy Game Hakkında Daha Fazla

MEET THE NEXT GENERATION OF RPG GAMES!

Kendi kahramanını oluştur, epik eşyalar topla, kahramanını güçlü eşyalarla donat ve sıralamalarda yüksel! Bu, fantastik rol yapma oyunu olan Questland'in sunabileceği sadece başlangıç!

QUESTLAND ÖZELLİKLERİ: 📖 Epik hikaye odaklı oynanış - kötülüğü yen ve ün ve şöhretin tadını çıkar! 🦹‍♀️ Yüzlerce görünüme sahip kahraman özelleştirme 🔝 Dinamik kahraman yükseltme - seviye atla, eşyalarını güçlendir, büyü yeteneklerini aç 🗡️ Efsanevi eşyalar ve epik sanat eserleri - kahraman demircide hazır 🏆 Onlarca görev ve macera - sıralamanın zirvesine çık! 👹 Tanınmış fantastik evrenlerden güçlü canavarlar ve patronlar ⚔️ Çok oyunculu oyun düelloları - arenanın zirvesine ulaş 🗺️ Açık dünya RPG - maceralara ve görevlere katıl 🏰 Çeşitli lokasyonlar - şehri keşfet, dükkanlara uğra, demircide eşya yap, seyahatlere çık 🏕️ Kooperatif lonca akınları - loncanı zaferle yönet! 🛡️ Ödül olarak görkemli ekipmanlarla bağımlılık yaratan haftalık Savaş Etkinlikleri

Kahraman Yaratıcı RPG Çoğu rol yapma oyununda olduğu gibi, epik kahramanınızı sıfırdan oluşturmanız gerekiyor. Güzel zırhlar, güçlü silahlar ve kalkanlar kullanarak görünümünüzü ayarlayın. Bu fantastik RPG'de zorlu görevlerle yüzleşin ve karakterleri özelleştirmenin binlerce yoluyla hayalinize kavuşun.

Kahraman Görevini Tamamla RPG'lerin zor olması gerekmiyor. Deneyim kazanmak için binlerce kötü canavarı fethedin. Ortaçağ deneyimi arayan kahraman RPG oyunları hayranları için gerçek bir rüya.

Kaynakları Topla Boş zamanlarda eşya, altın, eternium toplayın ve ekipmanınızı yükseltin. Zırhlar, büyülü yeteneklerle mükemmel pasif becerilere sahip silahlar ve çok daha fazlasını toplayın. Diğer hiçbir şövalye RPG oyununun sunamayacağı yüzlerce silah ve yetenek kombinasyonları arasından seçim yapın.

CANAVARLARI VE OYUNCULARI YENMEK İÇİN YOLUNUZDA! Eski okul oyuncusu olsanız da açık dünya RPG'ye tamamen yeni başlasanız da, Questland size diğer online RPG oyunlarında yaşayamayacağınız gibi çok oyunculu savaşın heyecanını yaşatıyor. PvP arenasında oyunculara meydan okuyun. PvE modunda canavar sürüleriyle savaşın. Bu kahraman rol yapma oyununda ne kadar çok savaşırsanız, XP o kadar çok kazanırsınız.

FANTASTİK MACERANIZA BAŞLAYIN Questland, en dinamik açık dünya RPG'lerden biridir. Epik yolculuğunuza başlayın ve en son patron - Shadow'u yenin. Savaşı sonlandırın ve efsane olun!

GİLDENİZE YARD

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.