header
QR Kod
Posta için Outlook & diğerleri

Posta için Outlook & diğerleri

14.102.0.63242 geliştirici Craigpark Limited
(0 İncelemeler) Nisan 08, 2024
Posta için Outlook & diğerleri Posta için Outlook & diğerleri Posta için Outlook & diğerleri Posta için Outlook & diğerleri Posta için Outlook & diğerleri Posta için Outlook & diğerleri

En Son Versiyon

Versiyon
14.102.0.63242
Güncelle
Nisan 08, 2024
Geliştirici
Craigpark Limited
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
park.outlook.sign.in.client
Şimdi İndir

Posta için Outlook & diğerleri Hakkında Daha Fazla

Güzel tasarım, Sezgisel eylemler, Işık Hızı, Gelişmiş güvenlik: Hepsi Outlook için yeni ve güçlü e-posta uygulamasında!

Outlook ve Hotmail hesaplarınıza hızlı ve kolay bir şekilde erişebileceğiniz bir uygulama sunuyoruz. E-postalarınızı kontrol etmek, okumak, fotoğraflar göndermek ve ekler eklemek için en iyi şekilde tasarlanmış bir arayüz sunuyoruz. Arkadaşlarınızla, ailenizle ve iş arkadaşlarınızla bağlantıda kalmanıza yardımcı oluyoruz. Telefonunuzda, tabletinizde veya akıllı saatinizde Outlook e-postalarınızı en iyi şekilde yönetmek için yeni özellikler sunuyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz? Öncelikle, her bir e-posta hesabınız için özel ve zamanında anlık bildirimler sunuyoruz. Örneğin, "İş" e-posta adresinizi belirli saatlerde sessiz moduna ayarlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olduğumuz için tek bir e-postayı veya birden fazla e-postayı aynı anda işaretlemek, silmek veya istenmeyen olarak işaretlemek için iki kez düşünmenize gerek yok. Temiz ve düzenli bir gelen kutusu için kişi avatarlarını ve e-posta başlıklarını etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca, tarih, alıcı, konu, okunmamışlar, bayraklananlar gibi kriterlere göre kullanışlı aramalar yaparak her şeyi anında bulabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş filtrelerle gelen e-postaları otomatik olarak belirli klasörlere taşıyabilir veya okundu olarak işaretleyebilirsiniz. Mobil uygulamanızı korumak için PIN şifresi belirleyebilirsiniz.

Uygulamamız ayrıca Outlook, Hotmail, MSN Mail, Gmail, Yahoo, AOL, GMX veya POP/IMAP/SMTP özellikli tüm e-posta hizmetlerini destekler. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen outlook@mailapps.me adresine e-posta gönderin ve size en kısa sürede yardımcı olmaya çalışacağız. ÖNEMLİ: Ücretsiz ve resmi olmayan bir Outlook e-posta uygulaması sunuyoruz ve kusursuz bir e-posta yönetimi deneyimi sağlamayı hedefliyoruz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.