header
QR Kod
PlayKids+ Cartoons and Games

PlayKids+ Cartoons and Games

6.0.21 geliştirici Playkids BV
(0 İncelemeler) Nisan 18, 2024
PlayKids+ Cartoons and Games PlayKids+ Cartoons and Games PlayKids+ Cartoons and Games PlayKids+ Cartoons and Games PlayKids+ Cartoons and Games PlayKids+ Cartoons and Games

En Son Versiyon

Versiyon
6.0.21
Güncelle
Nisan 18, 2024
Geliştirici
Playkids BV
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.movile.playkids
Şimdi İndir

PlayKids+ Cartoons and Games Hakkında Daha Fazla

Children learn to read, watch videos, and read ebooks. It’s educational fun!

PlayKids+, uzmanlar tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. 0-12 yaş arası çocukların gelişimine katkıda bulunmak için 180 ülkede, 7 farklı dilde kullanıma sunulmuştur. 5,000'den fazla çizgi film, kitap, eğitici oyun ve etkileşimli aktivite içermektedir. Öğrenme, eğlence ve güvenlik ön planda tutulmuştur.

PlayKids+ abonesi olarak, 5+ milyon aile arasına katılabilir ve en iyi eğitsel deneyimlerin tadını çıkarabilirsiniz. Uygulamamız reklamsız ve 100% güvenlidir. Ayrıca, uluslararası çocuk ödülleri olan Parents’ Choice, Nappa ve Michael Cohen Group tarafından da ödüllendirilmiştir. Ebeveynler için de içerik ve ekran süresi kontrolü gibi özellikler sunarak, onların da içini rahat ettirmeyi hedeflemektedir.

PlayKids+ ile internete bağlı olmasanız bile içeriklere erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca, birden fazla cihazda eşzamanlı erişim imkanı da sunmaktadır. Uygulamamız, pedagojik ve erken çocukluk eğitimi uzmanları tarafından hazırlanmış ve çocuğunuzun farklı evrelerine ve yaşlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Edebiyat, müzik, matematik, meditasyon, heceleme, mantık gibi konuların yanı sıra, DIY aktiviteleri ve Kantalá gibi ekran dışı uyarıcılar da içermektedir. Ayrıca, büyüleyici hikayelerden oluşan bir sanal kütüphane ile orijinal ve özel içerikler de sunmaktadır. Junior, Theo, Kate, Mimi e Lupi, Kantalá, SuperHands, Tiny Balloon, Lupi Club ve daha birçok sevilen karakterin yer aldığı uygulamamızda, çocuğunuzun favori çizgi filmlerini de bulabilirsiniz. Bita World, Earth to Luna, Booba, Lottie Dottie Chicken, Baby Shark, Masha and the Bear, Monica’s Gang ve Little Baby Bum gibi.

ABONELİK DETAYLARI:

PlayKids+, uygulamanın videolarına, oyunlarına, müziklerine, kitaplarına ve haberlerine tam erişim imkanı sağlayan bir abonelik hizmetidir. Aylık veya yıllık abonelik seçenekleri mevcuttur. Abonelik, geçerli dönem sona ermeden en az 24 saat önce hesap kapatılmazsa otomatik olarak yenilenir. Satın alma sonrasında hesabınızı kapatarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Yıllık abonelik ücretiniz, satın alma sonrası yedi gün içinde talep etmeniz durumunda iade edilebilir ve hizmetiniz iptal edilebilir. Ücretsiz deneme süreniz, ücretli bir abonelik satın alındığında sona erer.

Gizlilik Politikası: https://policies.playkidsapp.com/en/privacy

Hizmet Koşulları: https://policies.playkidsapp.com/en/tos/

İçerik, ülkeye göre değişebilir. Sorularınız için https://help.playkids.com/ adresine giriş yapabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.