header
QR Kod
Plato: Oyunlar & Sohbetleri

Plato: Oyunlar & Sohbetleri

4.2.8 geliştirici Plato Team Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 14, 2024
Plato: Oyunlar & Sohbetleri Plato: Oyunlar & Sohbetleri Plato: Oyunlar & Sohbetleri Plato: Oyunlar & Sohbetleri Plato: Oyunlar & Sohbetleri

En Son Versiyon

Versiyon
4.2.8
Güncelle
Şubat 14, 2024
Geliştirici
Plato Team Inc.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.plato.android
Şimdi İndir

Plato: Oyunlar & Sohbetleri Hakkında Daha Fazla

Artık Plato'yu buldun! +45 grup oyunu bulunan bir sohbet uygulamasıyız. Yakınınızdaki birçok insan eğlenmek ve yeni arkadaşlar edinmek için Plato'yu kullanıyor, bu nedenle iyi bir şirkette olacaksınız.

45 Grup Oyunu, Plato adlı uygulamanın içinde yer alan 45'ten fazla çok oyunculu oyunu içerir. Bu oyunlar arasında Ocho, Pool, Table Soccer, Werewolf (Mafia), Ludo, Bowling, Mini Golf, Darts, 4 in a Row, Skeeball, Match Monsters, Plox, Chess, Backgammon, Checkers, Basketball, Archery, Cup Pong, Draw Together, Dice Party, Dominoes, Gin Rummy, Sea Battle, Go Fish, Dots & Boxes, Bingo, Minesweepers, Reversi, Literati, Go ve daha fazlası bulunmaktadır. Uygulama sürekli olarak yeni oyunlar eklemektedir.

45 Grup Oyunu uygulaması reklamsız ve özel bir tasarıma sahiptir. Reklamlardan hoşlanmayan kullanıcılar için bu özellik oldukça önemlidir. Ayrıca uygulama, kullanıcıların gizliliğine saygı duyar ve e-posta adresi veya telefon numarası gibi kişisel bilgiler istemez. Ayrıca teke tek sohbetler sunucularda depolanmaz.

Uygulama, kullanıcıların 250 arkadaşlık bir gruba katılmasını ve birlikte oyun oynayıp sohbet etmesini kolaylaştırır. Gerçek zamanlı bildirimler sayesinde hiçbir mesaj kaçırılmaz.

Kullanıcılar eşleştirme sistemi sayesinde başka gerçek kişilerle eşleşebilir veya oyuncuların yönettiği turnuvalara katılabilir. Başarılı olan kullanıcılar favori oyunlarında seviye atlayarak skor tablolarında yükselebilirler.

Plato uygulaması, binlerce insanın çevrimiçi olduğu ve yeni arkadaşlar edinmek için kullanabilecekleri bir platformdur. Uygulama, herkese açık sohbet odaları sayesinde arkadaş edinmeyi kolaylaştırır. Arkadaş canlısı oyunlar sayesinde buzlar kırmak ve yeni insanlarla tanışmak daha keyifli hale gelir.

Şimdi okumayı bırak ve Plato uygulaması sayesinde oyun oynamaya ve yeni arkadaşlar edinmeye başla. Uygulamayı ücretsiz olarak indir ve güzel vakitler geçirmeye devam et. Herhangi bir sorun mu var? hello@platoapp.com adresinden bize e-posta gönder, seni dinlemekten mutluluk duyarız.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.