header
QR Kod
Pilot WP - telewizja online

Pilot WP - telewizja online

geliştirici Audioteka Group
(0 İncelemeler) Mayıs 31, 2024
Pilot WP - telewizja online Pilot WP - telewizja online Pilot WP - telewizja online Pilot WP - telewizja online Pilot WP - telewizja online Pilot WP - telewizja online

En Son Versiyon

Güncelle
Mayıs 31, 2024
Geliştirici
Audioteka Group
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
pl.videostar
Şimdi İndir

Pilot WP - telewizja online Hakkında Daha Fazla

Pilot WP to telewizja na żywo w twoim telefonie lub tablecie. Oglądaj za darmo ulubione seriale, filmy i sport na żywo. Rozrywka na prostych zasadach - bez umowy, bez zobowiązań, online - tam gdzie lubisz i tak jak lubisz.
/

Pilot WP, internet üzerinden 100'den fazla kanala erişim sağlayan bir uygulamadır. Bu kanallar, TV WP, TVP1, Polsat, TVN, Paramount Channel, FOX, BBC, MTV, 4FUN.TV gibi farklı paketlerde sunulmaktadır. Ayrıca, ücretsiz olarak TVP1, TVP2, TV4, TV Puls, TVP Warszawa ve Polonia 1 gibi bazı yerel kanallara da erişim sağlanmaktadır. Eleven Sports 1,2,3,4 HD gibi spor kanalları ve Nickelodeon, Nick Jr., Cartoon Network, Cbeebies, Boomerang HD gibi çocuk kanalları uygulamada bulunabilir. Bunun yanı sıra, MTV Polska, MTV Live, 4FUN.TV, VH1, Kino Polska Muzyka gibi popüler müzik kanalları, Polsat Viasat History, BBC Brit gibi belgesel kanalları ve BBC Earth, National Geographic gibi doğa kanalları da mevcuttur. TVN24, CNN, CNBC Europe ve TV Republika gibi Polonya ve dünyadan haber kanalları da uygulamada yer almaktadır. Filmbox, Kino Polska, Kino Tv HD, AXN, Comedy Central, Paramount Channel, Stopklatka, Fox, Fox Comedy ve TNT gibi en yeni filmler ve heyecanlı dizilerin yanı sıra, ayrıca ücretsiz olarak 300'den fazla kanalın güncel program bilgilerine de erişim sağlanabilmektedir. Uygulama, ücretsiz olarak 30 kanala erişim sağlama imkanı sunmaktadır. Ayrıca, istenilen zaman üyelik iptal edilebilir ve herhangi bir abonelik veya sözleşme zorunluluğu bulunmamaktadır. Ödeme yaparak premium paketlerden de faydalanmak mümkündür ve bu paketlerde reklam kesintisi yapılmamaktadır. Pilot WP, internet erişimi olan her yerde, istenilen zaman ve istenilen cihaz üzerinden kullanılabilmektedir. Android, iOS, Windows işletim sistemlerine sahip cihazlar, Chromecast ve Airplay gibi seçenekler ve ayrıca LG ve Samsung Smart TV'lerde kullanılabilir. Ayrıca, uygulama, HD kalitesinde yayın yapan 70'ten fazla kanal sunmaktadır. Uygulamanın resmi web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden daha fazla bilgi edinilebilir. Ayrıca, uygulamanın kullanım şartları ve gizlilik politikaları da bu sitelerde yer almaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.