below header
QR Kod
PicPat - Photos Widget & Share

PicPat - Photos Widget & Share

1.5.2 geliştirici Build4world
(0 İncelemeler) Mart 05, 2024
PicPat - Photos Widget & Share PicPat - Photos Widget & Share PicPat - Photos Widget & Share PicPat - Photos Widget & Share PicPat - Photos Widget & Share PicPat - Photos Widget & Share

En Son Versiyon

Versiyon
1.5.2
Güncelle
Mart 05, 2024
Geliştirici
Build4world
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
locket.live
Şimdi İndir

PicPat - Photos Widget & Share Hakkında Daha Fazla

PicPat is an app that allows you to share photos to your friend's home screen widget. When you take a photo, it instantly shows up on your friend's home locket screen widget.

Bu uygulama, sevdikleriniz, aile üyeleriniz ve arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak hayatınızı paylaşmak için widget'ları kullanır. Sıkıcı bildirimler olmadan, kesintisiz bir şekilde, sadece en çok önem verdiğiniz insanlarla.

#Paylaş Sadece bir fotoğraf çekin, gönder'e tıklayın ve fotoğrafınız gerçek zamanlı olarak arkadaşınızın ana ekranında görünecektir. Aynı şekilde, ana ekranınızda arkadaşınızın gerçek zamanlı olarak çektiği fotoğraflar da görünebilir. Gün boyunca birbirinize sevimli anlar gönderin.

#Etkileşim Arkadaşlarınızın gönderdiği fotoğrafların harika olduğunu düşünüyorsanız, beğenebilirsiniz. Fotoğraf hakkında arkadaşlarınızla yorum yapabilirsiniz.

#Geçmiş Siz ve arkadaşlarınızın aktardığı fotoğraflar gerçek zamanlı olarak geçmişte güncellenir, böylece arkadaşlarınızın paylaştıklarını görebilir ve istediğiniz zaman yerel albüme kaydedebilirsiniz.

#Widget Ana ekranınıza istediğiniz boyutta ve sayıda locket live widget'ları ekleyebilirsiniz. Eklenen tüm locket live widget'ları, arkadaşlarınız tarafından paylaşılan fotoğraflarla yenilenir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.