header
QR Kod
Party in my Dorm: Campus Life

Party in my Dorm: Campus Life

7.05 geliştirici A Thinking Ape Entertainment Ltd.
(0 İncelemeler) Haziran 07, 2024
Party in my Dorm: Campus Life Party in my Dorm: Campus Life Party in my Dorm: Campus Life Party in my Dorm: Campus Life Party in my Dorm: Campus Life Party in my Dorm: Campus Life

En Son Versiyon

Versiyon
7.05
Güncelle
Haziran 07, 2024
Geliştirici
A Thinking Ape Entertainment Ltd.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ata.squid.pimd
Şimdi İndir

Party in my Dorm: Campus Life Hakkında Daha Fazla

Hang with your crew in the best college game ever. Tear up a house party, collect swag, chat with cute girls, flirt with your favorite eboy, or just chill with your best friends. You can roleplay, send gifts, adopt a pet, decorate your room, or even start a relationship and go on dates!

Party in My Dorm, is an online casual MMO game that is perfect for college students who love chat games with avatars. The game offers a variety of avatars to choose from, including Kpop stars, gym daddies, brat kittens, Emo DJs, and more. Bu oyun, Kpop yıldızları, spor salonu abileri, yaramaz kedi, Emo DJ ve daha birçok seçenek sunan avatarlar ile üniversite öğrencilerinin seveceği çevrimiçi bir oyun.

Üniversite yurt odanızı iç tasarımcınızın istediği gibi dekore edin. Kaykay parkı, Japon anime, VIP Lounge veya Koyu Sanatlar tarzı olsun, hepsini yapabilir ve yurt tasarım yarışmalarına katılabilirsiniz. İç tasarımcınızın istediği gibi üniversite yurt odanızı dekore edin ve yurt tasarım yarışmalarına katılın.

Yurt odalarınızı kiralayın ve bir ekip kirayın, sonra becerilerini yükseltin ve diğer ekiplere dans yarışması düzenleyin. Yurt odalarınızı kiralayın, ekibinizi oluşturun ve becerilerinizi geliştirerek diğer ekiplere meydan okuyun.

1000'den fazla avatar seçeneği arasından seçim yapın - Kız kardeş, Erkek kardeş, Vogue Moda Fanatiği veya Bal Kabağı Baharatını çok seven bir kız gibi. Kız kardeş, erkek kardeş, moda fanatiği veya bal kabağı baharatını çok seven bir kız gibi 1000'den fazla avatar arasından seçim yapın.

Burcunuz ne? Koç mu? İkizler mi? Burcunuzun temasında #estetik eşyalarla burcunuzu daha iyi tanıyın. Burcunuzun temasında #estetik eşyalarla burcunuzu daha iyi tanıyın.

İlişki başlatın, sonra ayrılıp yeni birini bulun. Bekar veya çevrenizdekilerle flört edin ve kişisel olun. Üniversite aşkınız, herhangi bir flört sitesinden veya flört uygulamasından daha heyecan verici olacak. İlişki başlatın, sonra ayrılıp yeni birini bulun. Bekar olun veya çevrenizdekilerle flört edin ve kişisel olun.

Grup sohbetleri üniversite sohbet oyunlarıyla daha eğlenceli. Rol yapabilir, çıkartmalar gönderebilir, sihirli 8 topa soru sorabilir, şişe çevirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Grup sohbetleri üniversite sohbet oyunlarıyla daha eğlenceli. Rol yapabilir, çıkartmalar gönderebilir, sihirli 8 topa soru sorabilir, şişe çevirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bir pug, kaz veya tavşan gibi bir evcil hayvan sahiplenin. Onları sevimli kıyafetlerle giydirin. Üzgünüm, Joseph Gordon Tavşan, bunu gram için yapın! Pug, kaz veya tavşan gibi bir evcil hayvan sahiplenin ve onları sevimli kıyafetlerle giydirin. Üzgünüm, Joseph Gordon Tavşan, bunu gram için yapın!

Okul başladı... Şimdi sınıftan kaçın ve ev partisi yapın! Okul başladı... Şimdi sınıftan kaçın ve ev partisi yapın!

LÜTFEN DİKKAT: Bu, çevrimiçi bir

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.