header
QR Kod
OSM 23/24 - Futbol oyunu

OSM 23/24 - Futbol oyunu

4.0.46.1 geliştirici Gamebasics BV
(0 İncelemeler) Nisan 18, 2024
OSM 23/24 - Futbol oyunu OSM 23/24 - Futbol oyunu OSM 23/24 - Futbol oyunu OSM 23/24 - Futbol oyunu OSM 23/24 - Futbol oyunu OSM 23/24 - Futbol oyunu

En Son Versiyon

Versiyon
4.0.46.1
Güncelle
Nisan 18, 2024
Geliştirici
Gamebasics BV
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gamebasics.osm
Şimdi İndir

OSM 23/24 - Futbol oyunu Hakkında Daha Fazla

Favori futbol takımınızı Online Soccer Manager (OSM) ile yönetin! Bu ücretsiz oyun, dünyadaki tüm gerçek ve otantik futbol ligleri, kulüpler ve oyuncuları içermektedir.

Futbol menajerliği yapmayı hiç hayal ettiniz mi? O halde bu uygulama tam size göre! Bu uygulamada, favori futbol kulübünüzdeki sözleşmeyi imzalayarak kariyerinize başlayabilirsiniz. Süper Lig, Premier League, Primera Division veya dünyadaki diğer liglerden istediğiniz kulübü seçebilir ve Real Madrid, Galatasaray, Liverpool gibi büyük kulüplerin menajeri olabilirsiniz. Her şey sizin kontrolünüzde!

Takımınızın dizilişini, kadrosunu ve taktiklerini belirleyebilir, oyuncu alımı ve satımı, yetenek avı, antrenmanlar ve stadyum genişlemesi gibi önemli kararları siz vererek takımınızı en iyi şekilde yönetebilirsiniz. Amacınız, kulübün yönetim kurulu tarafından belirlenen hedefe ulaşmak ve takımınızın en iyi performansını sergilemesini sağlamaktır.

Arkadaşlarınızla aynı ligde oynayabilir ve onlarla şiddetli rekabetin heyecanını yaşayabilirsiniz. Futbol menajerliği hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Ayrıca, uygulamanın özellikleri arasında online menajerlik deneyimi, kapsamlı taktik seçenekleri, oyuncu transferi ve yetenek avı, oyuncu eğitimi, sınırsız dostluk maçları, stadyum geliştirme ve heyecan verici maç simülasyonları bulunmaktadır.

Uygulama, dünyadaki tüm gerçek futbol liglerini, kulüpleri ve oyuncuları içerir, böylece en otantik futbol deneyimini yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda, dünya haritası ile yönetici becerilerinizi gösterebilir, arkadaşlarınızla aynı ligde yarışabilir, dünya genelindeki diğer menajerlerle rekabet edebilir ve 30 farklı dilde desteği sayesinde uluslararası bir oyuncu topluluğuna katılabilirsiniz.

Lütfen dikkat: Bu oyun, isteğe bağlı oyun içi satın alımları içermektedir. Daha fazla bilgi için Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası'nı kontrol etmenizi öneririz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.