header
QR Kod
Opera Mini web tarayıcı

Opera Mini web tarayıcı

geliştirici Opera
(0 İncelemeler) Nisan 13, 2024
Opera Mini web tarayıcı Opera Mini web tarayıcı Opera Mini web tarayıcı Opera Mini web tarayıcı Opera Mini web tarayıcı Opera Mini web tarayıcı

En Son Versiyon

Güncelle
Nisan 13, 2024
Geliştirici
Opera
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.opera.mini.native
Şimdi İndir

Opera Mini web tarayıcı Hakkında Daha Fazla

Opera Mini hız ve konfor demektir ve yalnızca bir web tarayıcıdan daha fazlasıdır! Hafiftir ve sıkışık, ağır ağlarda bile internette daha hızlı gezinmenizi sağlarken gizliliğinize saygı gösterir. Akıllı Tarama özelliğimiz, size en uygun veri tasarrufunu seçer, böylece veri planınızla daha uzun süre gezinebilirsiniz.

Sinir bozucu reklamları engelleyen ve güçlü bir indirme yöneticisi sunan bir uygulamadır. Tek elli modu sayesinde AI destekli kişiselleştirilmiş haberler, müzik ve video dinleme imkanı sağlar.

Opera Mini'nin veri tasarrufu özelliği sayesinde %90'a kadar veri tasarrufu sağlanabilir ve yavaş ağlarda bile daha hızlı gezinti yapılabilir. Akıllı İndirme özelliği ile sitelerdeki video ve müzik dosyaları otomatik olarak taranıp arka planda indirilir. Ayrıca, çevrimdışı dosya paylaşımı ile internet bağlantısı olmadan dosyalar güvenli bir şekilde gönderilip alınabilir.

Opera Mini'nin yerleşik reklam engelleme özelliği sayesinde web'de reklamlar olmadan pürüzsüz bir tarama deneyimi yaşanabilir. Ayrıca, kullanıcılar tarayıcısını istedikleri gibi özelleştirebilir ve kişiselleştirilmiş haber akışı ile ilgi alanlarına göre tasarlanmış popüler yerel ve küresel haberleri öğrenebilirler. Video oynatıcı sayesinde canlı izleme ve dinleme veya daha sonra indirme imkanı da sunulur.

Wi-Fi ile haberleri ve web sayfalarını çevrimdışı olarak kaydetme, çevrimdışı okuma ve özel olarak gezinme gibi özellikler de mevcuttur. Opera Mini, gizliliği korumak için gizli sekmeler sunar ve belirli izinlerin kullanımı hakkında bilgi verir. Uygulamanın hükümler ve koşulları ile kullanımı ve veri kullanımı hakkında bilgi edinmek için gerekli sayfalara da ulaşılabilir.

Opera Mini, kullanıcıların reklamlar göstererek Facebook ile iletişimde kalmasına olanak tanır ve sosyal medya platformundaki reklam seçenekleri hakkında bilgi sunar. Uygulama ile ilgili güncellemeler için sosyal medya hesaplarından veya Opera'nın resmi web sitesinden takipte kalınabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.