header
QR Kod
Open English: İngilizce Öğren

Open English: İngilizce Öğren

3.49.0 geliştirici Open English
(0 İncelemeler) Mayıs 23, 2024
Open English: İngilizce Öğren Open English: İngilizce Öğren Open English: İngilizce Öğren Open English: İngilizce Öğren Open English: İngilizce Öğren Open English: İngilizce Öğren

En Son Versiyon

Versiyon
3.49.0
Güncelle
Mayıs 23, 2024
Geliştirici
Open English
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.openenglish.learningplatform
Şimdi İndir

Open English: İngilizce Öğren Hakkında Daha Fazla

%100 online İngilizce öğrenmenin en kapsamlı uygulaması! - 24 SAAT BOYUNCA ÜCRETSİZ! BUGÜN DENE!

KİMLER KULLANABİLİR? Platforma kayıtlı öğrenciler ve 24 saat boyunca ücretsiz denemek isteyenler uygulamayı kullanabilir. Bu uygulama dünya genelinde 2 milyondan fazla öğrencinin tercih ettiği 1 numaralı kurs olduğu için hızlı ve kolay İngilizce öğrenmek isteyen herkes için uygun bir seçenektir. Uygulamayı indirip kaydolursan, birçok özellik ve eğitim materyaline erişebilirsin.

Uygulamada bulabileceğin özellikler arasında sınırsız canlı dersler, İngilizce konuşan uzman eğitmenler, etkileşimli dersler, yapay zeka destekli telaffuz geliştirme aracı, İngilizce yaygın ifadeler, etkileşimli videolar, iş İngilizcesi, TOEFL, IELTS ve TOEIC sınavlarına ücretsiz hazırlık ve kişisel ilerlemenin takibi yer almaktadır. Ayrıca, öğrencilere özel bir topluluk da bulunmaktadır ve bu topluluğa katılarak deneyimlerini paylaşabilir, sorularına cevap bulabilir ve özel içeriklere erişebilirsin.

Uygulama, %100 online olan 8 seviyeli bir İngilizce eğitiminden oluşmaktadır. Kaydolduktan sonra seviye belirleme sınavını çözerek sana uygun seviyeden İngilizce öğrenmeye başlayabilirsin. Eğitim boyunca ihtiyacın olan her şeyi uygulamada bulabilirsin. Ayrıca, sanal bir "dünya turu" sayesinde İngilizce öğrenme sürecin daha eğlenceli hale gelir ve seni motive eder. Sanal tur boyunca mil biriktirerek, eğitimlerden rozetler kazanarak ve diğer öğrencilerle yarışabileceğin Öğrenci Ligleri'ne katılarak ödüller kazanabilirsin.

Uygulama, haftanın 7 günü ve günün 24 saati kullanılabilmektedir. İngilizceyi tamamen deneyimleyerek kendi hızına uygun şekilde akıcı İngilizce konuşmana yardımcı olacak etkili araçlara sınırsız erişim sağlayabilirsin. Ayrıca, hedefine ulaşman için sana süreç boyunca eşlik edilecektir. Her seviyeyi tamamladığında, dil becerilerini ölçen bir sınavı geçmen gerekmektedir. Sınavı geçtikten sonra onaylanmış bir sertifika alabilirsin. Ayrıca, kursumuzun 8 seviyesini tamamladığında, uluslararası Linguaskill İngilizce sınavına ücretsiz katılma hakkı kazanabilirsin. Daha fazla bilgi için uygulamanın sosyal medya hesaplarını takip edebilirsin.

Hala soruların mı var? Uygulamayı 24 saat boyunca ücretsiz olarak keşfedebilir ve metodunun etkinliğini kendin deneyimleyebilirsin. Şimdi indir ve İngilizce öğrenmeye başla!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.