header
QR Kod
Only Lads - Gay Dating

Only Lads - Gay Dating

2.8.22 geliştirici Rocketware
(0 İncelemeler) Mayıs 05, 2024
Only Lads - Gay Dating Only Lads - Gay Dating Only Lads - Gay Dating Only Lads - Gay Dating Only Lads - Gay Dating Only Lads - Gay Dating

En Son Versiyon

Versiyon
2.8.22
Güncelle
Mayıs 05, 2024
Geliştirici
Rocketware
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.datingnode.onlylads
Şimdi İndir

Only Lads - Gay Dating Hakkında Daha Fazla

Join our vibrant community of millions of hot guys worldwide and discover a dating app that's tailored exclusively for people who identify as male and want to connect with other amazing guys. Whether you're gay, bisexual, or transgender, Only Lads is here to make your dating experience unforgettable.

Only Lads, Türkiye'de LGBTQ+ topluluğuna yönelik yepyeni bir arkadaşlık uygulamasıdır. Günlük profil kartları sayesinde ilgi alanlarınıza, tercihlerinize ve kişiliğinize uygun mükemmel eşleşmeleri keşfedebilirsiniz. Akıllı algoritmamız sayesinde, sizin kadar harika olan benzer düşünen kişilerle tanışacağınızdan emin olun.

'Radar' özelliği sayesinde, çevrenizde kimlerin çevrimiçi ve yakın olduğunu keşfedin. Yerel LGBTQ+ topluluğunuzu hiç olmadığı kadar keşfetmeye hazır olun! Bu inovatif özellik sayesinde, bölgenizdeki erkeklerle kolayca bağlantı kurabilirsiniz.

'Hyper Like' özelliğiyle, gerçekten dikkatinizi çeken biriyle karşılaştığınızda çekingen olmayın! Bir sürükleme hareketiyle 'Hyper Like' gönderebilir ve hemen ilginizi ifade edebilirsiniz. Bu özellikten yararlanarak mesajlar gönderin ve fotoğraflar paylaşın, konuşmaları başlatın ve nereye gittiğini görün!

Gerçek zamanlı sohbet ve fotoğraf değişimi: Gerçek zamanlı sohbet sistemimiz sayesinde gerçek bağlantıların heyecanını yaşayın. Özel fotoğraflarınızı paylaşın ve gerçek kişiliğinizle parlayın. Eşleştiğiniz kişileri daha derin bir düzeyde tanıyın ve hayatınızı ya da gecenizi dönüştürecek anlamlı bağlantılar kurun.

Bir iyilik gücü: Biz sadece bir arkadaşlık uygulaması değil, gurur duyduğumuz LGBTQ+ sahipli ve işletmeli küçük bir şirketiz. Gizliliğinizi önceliğimiz olarak belirliyor, isteklerinizi araştırmanıza ve özgüvenle bağlantı kurmanıza olanak sağlıyoruz. Ayrıca, dünya çapındaki hayır kurumlarıyla kazancımızı paylaşıyor, sevgiyle bağlı olduğumuz toplulukta olumlu bir etki yaratıyoruz.

Kapsayıcılığı ve ilerlemeyi benimseyin: Farklılığı ve kapsayıcılığı kutlayan bir ortama adım atın. Only Lads, cinsiyet kimliklerine ve yönelimlere saygı duyulan ve benimsenen güvenli bir alan yaratma konusunda kararlıdır. Gerçek benliğiniz olmanıza ve sizi yükselten ve ilham veren bağlantılar bulmanıza güç vermek için buradayız.

Only Lads'a bugün katılın ve inanılmaz fırsatlar dünyasını açın, harika erkeklerle tanışın ve yolculuğunuzu paylaşın. Güzel ve minimalist uygulamamızı indirin ve unutulmaz arkadaşlık maceranıza başlayın!

Gurur duyun, kendiniz olun ve Only Lads'ın sizin için beklediğiniz bağlantılara yol göstermesine izin verin. Aşkın sınırları yoktur ve olağanüstü ilişkiler kurma potansiyeliniz de yoktur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.