header
QR Kod
Olive - Görüntülü Sohbet

Olive - Görüntülü Sohbet

2.1.3 geliştirici Olive Team
(0 İncelemeler) Şubat 19, 2024
Olive - Görüntülü Sohbet Olive - Görüntülü Sohbet Olive - Görüntülü Sohbet Olive - Görüntülü Sohbet Olive - Görüntülü Sohbet Olive - Görüntülü Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
2.1.3
Güncelle
Şubat 19, 2024
Geliştirici
Olive Team
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.videochat.olive
Şimdi İndir

Olive - Görüntülü Sohbet Hakkında Daha Fazla

👋 Olive Canlı Görüntülü Sohbet'e hoş geldiniz

Olive uygulaması, yalnızlık hissini ortadan kaldırarak dünyanın dört bir yanından yeni ve ilginç insanlarla tanışma ve anında arkadaş edinme imkanı sunar. Uygulama, yüksek kaliteli video görüntüsü ve birçok harika efekt sunarak kullanıcıların sosyal ilişkilerini sürdürmelerine alternatif bir yol sunar. Canlı görüşmeler yaparak durağan sosyal ağlardan uzaklaşın ve doğrudan insanlarla bağlantı kurun.

Uygulama, tek bir tıkla yeni arkadaşlar edinme imkanı sunar. İlginizi çeken kişileri seçerek anında görüntülü sohbet yapabilirsiniz. Bu sayede yalnızlık hissinden kurtulabilir ve ortak ilgi alanlarınız olan kişilerle keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Cinsiyet filtreleri sayesinde, istediğiniz cinsiyetteki kişilerle sohbet etme imkanı da sunan Olive, herhangi bir ülkeden insanlarla tanışma fırsatı sunar.

Bu uygulama sayesinde artık dünya bizim düsturunu benimsediğinden, ülke sınırları kalkmış ve insanlarla iletişim kurmak daha kolay hale gelmiştir. Uygulamayı kullanarak, dünya genelinde 190'dan fazla ülkeden insanlarla tanışabilir ve farklı kültürleri keşfedebilirsiniz. Dil engeli sorunu da otomatik çeviri özelliği sayesinde ortadan kalkmıştır.

Olive, kullanıcıların sohbet geçmişini kaydetmelerine ve istedikleri zaman tekrar görüntülemelerine imkan sunar. Böylece önemli anları paylaşabilir, eski arkadaşlarınızla iletişimi yenileyebilir ve uzakta olan sevdiklerinize varlığınızı hatırlatabilirsiniz. Uygulama, gizlilik konusunda da önlemli adımlar atmış ve kullanıcıların kişisel verilerinin güvende olmasını sağlamıştır.

Olive, kullanıcıların daha özgüvenli ve becerikli hissetmelerini sağlamak için eğlenceli efektler sunar. Bu sayede, utangaç olmaktan kurtulabilir ve kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklarınız da sizin bu özgüveninizi takdir edecek ve daha keyifli sohbetler gerçekleştireceksiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.