header
QR Kod
Okul öncesi eğitsel oyunlar!

Okul öncesi eğitsel oyunlar!

3.11.1 geliştirici Wow Kids
(0 İncelemeler) Mayıs 26, 2024
Okul öncesi eğitsel oyunlar! Okul öncesi eğitsel oyunlar! Okul öncesi eğitsel oyunlar! Okul öncesi eğitsel oyunlar! Okul öncesi eğitsel oyunlar! Okul öncesi eğitsel oyunlar!

En Son Versiyon

Versiyon
3.11.1
Güncelle
Mayıs 26, 2024
Geliştirici
Wow Kids
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.eruditoplus.acad.funnyfood
Şimdi İndir

Okul öncesi eğitsel oyunlar! Hakkında Daha Fazla

⚡Eğitici oyunlar! 🎓Çocuklar için oyunlar eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunuyor.👨‍🏫Geometrik şekiller ile tanışın ve eğitici oyunlarımızla sebzeler çocuklar için keyifli bir öğrenme yolculuğuna çıkın!🐶⭐

⚡🎓Eğitici oyunlar! Çocuklar için oyunlar arasında ön plana çıkan bir seçenek: 5 yaş oyun! Bu uygulama, çocuklar için eğitici oyunlar sunan bir seçenek olarak öne çıkıyor. Özellikle 5 yaş çocuklar için tasarlanmış olan bu oyunlar, çocukların okula hazırlanmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

🧮Akademi, büyük bir eğitim süper projesinde anaokulu oyunlarını bir araya getiriyor. Bu uygulama, büyük bir eğitim projesi olan Akademi tarafından tasarlanmıştır. Amacı, anaokulu oyunlarını bir araya getirerek çocukların eğlenirken öğrenmelerine yardımcı olmaktır.

🎓Komik meyve ve sebzeler çocuklar için öğrenmeyi her zaman eğlenceli, ilginç ve etkileyici kılacak! Uygulama içerisinde yer alan komik meyve ve sebzeler, çocukların öğrenmeyi her zaman eğlenceli, ilginç ve etkileyici bir deneyim haline getirmeyi amaçlamaktadır.

⭐Çocuklar için eğitici oyunlarımız, 12 önemli anaokulu temasını öğrenmelerine yardımcı oluyor. Uygulama içerisinde yer alan eğitici oyunlar, çocukların 12 önemli anaokulu temasını öğrenmelerine yardımcı olmaktadır.

🧮Çeşitli görevleri tamamlayarak, çocuklar mantıklı düşünme, bellek ve dikkatlerini geliştirecekler. Uygulama içerisinde yer alan çeşitli görevler, çocukların mantıklı düşünme, bellek ve dikkatlerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

👩‍🏫56 türkçe öğrenme oyunu, uygulama içerisinde yer alan 56 adet Türkçe öğrenme oyununu ifade etmektedir.

👩‍🏫Okul öncesi eğitsel oyunlar! Uygulama içerisinde yer alan eğitsel oyunlar, okul öncesi dönemdeki çocuklar için tasarlanmıştır.

👩‍🏫Bulmaca oyunları ile interaktif öğrenme, uygulama içerisinde yer alan bulmaca oyunları sayesinde çocukların interaktif bir şekilde öğrenmelerine olanak sağlamaktadır.

👩‍🏫Alfabenin harflerini öğrenme, uygulama içerisinde yer alan oyunlar sayesinde çocukların alfabenin harflerini öğrenmelerine yardımcı olmaktadır.

👩‍🏫Çocuklar için bulmacalar, uygulama içerisinde yer alan oyunlar sayesinde çocukların bulmacaları çözerek eğlenirken öğrenmelerine olanak sağlamaktadır.

👩‍🏫Eğlenceli, kolay oyun biçiminde hızlı gelişim, uygulama içerisinde yer alan oyunlar sayesinde çocukların hızlı bir şekilde

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.