below header
QR Kod
Nursery Rhymes Songs for Kids

Nursery Rhymes Songs for Kids

500014 geliştirici GunjanApps Studios
(0 İncelemeler) Şubat 28, 2024
Nursery Rhymes Songs for Kids Nursery Rhymes Songs for Kids Nursery Rhymes Songs for Kids Nursery Rhymes Songs for Kids Nursery Rhymes Songs for Kids Nursery Rhymes Songs for Kids

En Son Versiyon

Versiyon
500014
Güncelle
Şubat 28, 2024
Geliştirici
GunjanApps Studios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.KidsFreeGames.Puzzles.NurseyRhymes
Şimdi İndir

Nursery Rhymes Songs for Kids Hakkında Daha Fazla

Best Nursery Rhymes Songs & Kids Puzzle Games Free is a fun & educational learning game for preschool children, toddlers & babies including those with autism. Children can tap on the animals, characters & activities on screen to make them come alive with funny animations & sounds within the game. This top rhymes app is enriched with Animations, Sounds, Songs, Puzzles & interactivity for repeat playing & learning. This Free jigsaw like puzzle game helps your kids develop matching, tactile & fine motor skills while playing different Animals Puzzles

Bu uygulama çocuklar için çocuk şarkıları ve eğlenceli interaktif oyunlar sunuyor. Çocuklar hayvanlarla etkileşime geçebilir ve onların seslerini duyabilir. Bu ücretsiz uygulamada çocuklar için en sevilen şarkılar ve çocuk şarkıları yer alıyor. Bu şarkılar arasında Twinkle Twinkle Little Star, Old McDonald Had a Farm, Mary Had a Little Lamb, Row Row Row Your Boat, Tisket Tasket, Skip to My Lou, Wheels on the Bus ve Alphabet Song yer alıyor.

Bu en iyi çocuk şarkıları uygulaması, ebeveynler, anaokulu öğretmenleri ve çocuklar tarafından kullanılabilir. Bu uygulama sayesinde çocuklar şarkılarla eğlenirken öğrenme sürecini de eğlenceli bir hale getirebilirler. Diğer uygulamalardan farklı olarak, bu uygulamadaki şarkılar eğitici oyunlarla etkileşimlidir ve bilişsel becerileri geliştirir. Çocuklar, şarkılarla birlikte söyleyebilir ve çocuk şarkıları, bebek şarkıları ve okul öncesi oyunlarıyla oynayabilirler. 2 yaşındaki çocuklar için en iyi uygulamalar arasında yer alan bu uygulamada çocuklar için bulmacalar ve bebek sesleri de yer alıyor.

En iyi çocuk şarkıları oyunu olan bu uygulama, çocuklar için ücretsiz şarkılar, erken öğrenme şarkıları, okul öncesi oyunlar ve çocuk bulmacaları sunuyor. Eğlenceli ve eğitici bu okul öncesi oyunlar, küçük çocukların öğrenmesine yardımcı olur. Bunlar arasında yapboz oyunları, hayvan oyunları, bebek sesleri ve daha fazlası bulunuyor.

Wifi bağlantısına ihtiyaç duymayan bu uygulamada, bütün çocuk şarkıları, videolar ve bulmacalar çevrimdışı oynanabilir. Çocuklar için okul öncesi şarkılar ve müzikler sunan bu uygulama, en sevimli çocuk şarkılarını içeriyor. 5 yaşın altındaki çocuklar için her şeyi sunan bu uygulama, en iyi okul öncesi uygulamalarından biridir. Hayvan bulmacaları ve oyunlarıyla dolu olan bu interaktif şarkı uygulaması, küçük çocuklar, okul öncesi öğrencileri, çocuklar ve bebekler için eğlenceli bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olur.

Beynin sağ tarafını harekete geçiren bu bulmacalar, çocukların gözlem becerilerini, bilişsel yeteneklerini, konsantrasyonlarını, hafızalarını, yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirir. Bu bulmacalar, 2 ve 3 yaşındaki çocuklar için uygun olduğu gibi, 4 ve 5 yaşındaki çocuklar için de idealdir. Çocuklar için en iyi ücretsiz uygulamalardan biri olan bu uygulama, otizmli çocuklar için de uygun olan oyunlar sunar.

Bütün çocuk şarkıları, şarkılar, videolar ve bulmacalar çevrimdışı olarak kullanılabilir. Bu çocuk şarkıları ve şarkılar uygulaması çocuklar için ebeveynler, öğretmenler ve çocuklar tarafından kullanılabilir ve birlikte

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.