header
QR Kod
MyFlirt - Sevgili bul

MyFlirt - Sevgili bul

1.5.0.7 geliştirici MyFlirt
(0 İncelemeler) Nisan 07, 2024
MyFlirt - Sevgili bul MyFlirt - Sevgili bul MyFlirt - Sevgili bul MyFlirt - Sevgili bul MyFlirt - Sevgili bul MyFlirt - Sevgili bul

En Son Versiyon

Versiyon
1.5.0.7
Güncelle
Nisan 07, 2024
Geliştirici
MyFlirt
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.myflirt.android
Şimdi İndir

MyFlirt - Sevgili bul Hakkında Daha Fazla

İnternet insanları ve arkadaşları bir araya getiriyor ama biz aşık olunacak insanlarla tanışmak isteyenler için buradayız. Çoğu zaman, dijital flört, eşleşmeleri önemli olduğu yere koyar, şahsen, bağlantı kurmadan önce. Bunu değiştirmek için silinebilen bir flört uygulaması geliştirdik. MyFlirt, bizden daha fazla olan insanlarla gerçek randevular yaşamanıza izin veren bir flört uygulamasıdır.

MyFlirt, bekarların arkadaş edinmesi ve yeni insanlarla tanışması için ücretsiz bir flört uygulaması ve sosyal ağdır. İster arkadaşlarla tanışmak, gerçek eşleşmeler ve anlamlı bağlantılar kurmak, ister yabancılarla ve yeni arkadaşlarla sohbet etmek, ister profesyonel ve sosyal ağınızı genişletmek isteyin.

Flört kurallarını değiştirme

MyFlirt, saygı, eşitlik ve kapsayıcılık üzerine kurulu ücretsiz bir flört uygulamasıdır. Her zaman olduğu gibi flörtler bulabilir, arkadaş edinebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz - ama MyFlirt'te her zaman ilk adımı kadınlar atar.

💌 Tipinizi hızlı bir şekilde öğreniyoruz ve sizi yalnızca sizin için harika bir randevu olacağını düşündüğümüz kişilerle tanıştırarak arkadaş değil aşkı bulma şansınızı artırıyoruz.

👋 Açık istemlere verdiğiniz yanıtlar, diğer kişilerin bir profil resminin ötesini görmelerine yardımcı olarak eşleşme bulmayı, aradaki buzları eritmeyi, sohbet etmeyi ve randevu almayı kolaylaştırır.

⭐ Sohbeti yayınlıyoruz - maçlar, birinin profilinin belirli bir bölümüne yapılan bir beğeni veya yorumla başlar, sohbeti başlatmak için sorunsuz bir yer sağlar ve kimyayı ölçmenize yardımcı olur. Bir arkadaştan daha fazlası olabilir misin Siz de bir ilişki mi arıyorsunuz?

🔎 Verilerin nasıl gittiğini görmek ve gelecekteki oyunlar için nasıl daha iyi önerilerde bulunabileceğimizi görmek için şu anda giriş yapıyoruz. Aşık olmanızı ve flört uygulamaları arasında durmadan gezinmek yerine onlardan kurtulmanızı istiyoruz.

Ücretsiz flört uygulamamızda yeni insanlarla tanışın, görüntülü görüşmeler yapın ve harika bir randevu bulun veya yeni en iyi arkadaşınızla sohbet edin:

- Sınırsız Kaydırma: İstediğiniz kadar sola ve sağa kaydırarak yeni insanlarla tanışın.

- Doğru eşleşmeleri bulabilmeniz için sınırsız sohbet.

- İlgi alanlarınızı potansiyel tarihler ve arkadaşlarınızla paylaşmak için Facebook ve Instagram hesaplarınızı bağlayın.

- Oyunlarınızı daha iyi tanımak için görüntülü sohbeti kullanın.

🌹 Güller potansiyel eşleşmeleri, sohbetleri, randevuları, ilişkileri ve muhtemelen aşkı başlatır.

🎯 Odaklanmış günlük vurgular, mükemmel eşinizi bulmanıza yardımcı olur.

🔒 Deneyimler ekibimiz, çevrimiçi sohbet etmek, çevrimdışı buluşmak ve aşık olunacak insanlarla bağlantı kurmak için güvenli ve kapsayıcı bir alan sağlamaya çalışır.

🎙 Sesli yönlendirmeler, bir

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.