header
QR Kod
myCANAL, TV en live et replay

myCANAL, TV en live et replay

geliştirici GROUPE CANAL+
(0 İncelemeler) Mart 28, 2024
myCANAL, TV en live et replay myCANAL, TV en live et replay myCANAL, TV en live et replay myCANAL, TV en live et replay myCANAL, TV en live et replay myCANAL, TV en live et replay

En Son Versiyon

Güncelle
Mart 28, 2024
Geliştirici
GROUPE CANAL+
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.canal.android.canal
Şimdi İndir

myCANAL, TV en live et replay Hakkında Daha Fazla

Avec myCANAL suivez les grands moments en live, retrouvez vos émissions en replay même hors connexion et découvrez nos recommandations personnalisées sur tous vos écrans.​

Cinéma, diziler, spor, eğlence, belgeseller, çocuk programları ve daha birçok şey myCANAL'da keşfedilmeyi bekliyor.

*CANAL+ aboneliğiniz varsa, myCANAL aboneliğiniz dahildir! Henüz abone değilseniz, CANAL+ abonelikleriyle myCANAL'a erişebilirsiniz.

myCANAL ile abonelik paketinizdeki tüm kanallardan ve hizmetlerden yararlanın: - Canlı Yayın: *aboneliğe göre erişilebilen 200'e kadar canlı kanal - Geri Sarma: *her zaman mevcut olan binlerce programın Türkçe ve Türkçe altyazılı versiyonları - İndirme: çevrimdışı bile olsa izlemek için ** - Profil: herkes için kişisel bir alan, ayrıca güvenli bir çocuk profilinde basit erişim ve yaş filtresi ile binlerce içerik bulunabilir, küçük çocuklardan gençlere kadar - Kişisel öneriler: beğenilerinize göre özel olarak seçilmiş programlar - Tüm cihazlarda oynatma devam etme - Uzman Modu: Gerçek zamanlı verilerle beslenen etkileşimli bir spor deneyimi. "Timeline" sekmesinde, canlı etkinlikle ilgili istatistikler, anketler, sorular ve testler, Spor Bölümü tarafından hazırlanmış (yalnızca Fransa'da mevcut) - Çoklu Canlı: 2 ila 4 kanalı tek bir ekranda canlı olarak izleme (yalnızca Fransa'da mevcut) - TV Kılavuzu - Veri tüketimini sınırlamak için araçlar - Ve keşfetmek için birçok diğer özellik! CANAL+ abonesi olarak tam myCANAL deneyimini yaşayın.

Reunion, Karayipler, Yeni Kaledonya, Mauritius veya Afrika'da CANAL+ abonesi misiniz? myCANAL yalnızca abonelere özeldir (aboneliğiniz dahilindedir). VOD kiralama ve satın alma seçenekleri mevcut değildir. Tüm CANAL+ tekliflerini öğrenmek için canalplus-[zone].com sitelerine gidin.

N.B. : 1. Google Play aracılığıyla abone olursanız, aylık abonelik ücretiniz Google Hesabınızdan satın alma onayı alındığında faturalandırılır. Abonelik, otomatik olarak yenilenir ve aktif dönemin sonunda devre dışı bırakılmazsa her ayın sonunda seçtiğiniz tarifeye göre hesabınızdan tahsil edilir. 2. Google Play aracılığıyla abone olmadıysanız, aboneliğinizi myCANAL'da erişilebilir olan Müşteri Alanınızdan yönetebilirsiniz.

BİLİN : Tüm cihazlarınızda myCANAL'dan yararlanın: Android, PC, tablet, Android TV® - Uygulama, Avrupa Birliği'nin tüm bölgelerinde, 3G/4G ve/veya Wi-Fi kapsamasında, ek ücret olmadan çalışır. - Android 7.0 ve üstü için uyumludur. - DRM Widevine: Cihazınız Google'in yerel oynatıcısıyla uyumlu değilse, myCANAL'da şifrelenmiş içerikleri tüketemezsiniz. - Wi-Fi modunu tercih etmenizi öneririz. EDGE/3G/4G'de tüketim, operatör masraflarını artırabilir.

*Canlı ve geri sarma için eriş

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.