header
QR Kod
My Movies 4 - Movie & TV List

My Movies 4 - Movie & TV List

4.01 Build 28 geliştirici Binnerup Consult
(0 İncelemeler) Nisan 24, 2024
My Movies 4 - Movie & TV List My Movies 4 - Movie & TV List My Movies 4 - Movie & TV List My Movies 4 - Movie & TV List My Movies 4 - Movie & TV List My Movies 4 - Movie & TV List

En Son Versiyon

Versiyon
4.01 Build 28
Güncelle
Nisan 24, 2024
Geliştirici
Binnerup Consult
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
dk.mymovies.mymovies4forandroidfree
Şimdi İndir

My Movies 4 - Movie & TV List Hakkında Daha Fazla

My Movies is the number one movie & tv series collection manager, with the best and most complete database available. We often look at competitor applications and ask ourselves; “what is an organizer app worth if you have to enter in data for half of your collection manually?” With My Movies, even customers with many thousands of titles can very quickly index their entire collection using batch scanning, and will find that we typically have all of their titles already in our service - if you have a few we do not, report them, and we will create the them within 48 hours. We are sure you will never find a higher quality manager & organizer for your movie and tv series library., but don’t just take our word for it - try for yourself.

Bu uygulama, DVD, Blu-ray, 4K Ultra HD gibi medya formatlarının barkodlarını tarayarak kataloglama imkanı sağlayan bir uygulamadır. Dünyanın en hızlı barkod tarayıcısı ile 1.4 milyondan fazla başlık veritabanında bulunabilir.

Bu uygulamada bulunan bir diğer özellik ise, Google Play, iTunes, Netflix, Disney+ gibi dijital kopyaları takip etmek için bir arama motoru sağlamasıdır. Ayrıca koleksiyonunuzda bulunan başlıkların fragmanlarını izleyebilir, yeni çıkan DVD, Blu-ray ve 4K Ultra HD filmlerini ve sinemalarda gösterilen filmleri takip edebilirsiniz.

Uygulamada filtreleme seçeneği de bulunmaktadır. Medya türü, derecelendirme gibi birçok detayı filtreleyebilirsiniz. Ayrıca başlık, eklenme tarihi, tür, süre gibi birçok seçeneğe göre sıralama yapabilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz versiyonu 50 başlık takip etmenize izin verirken, Pro versiyonu sınırsız başlık takip etmenize ve aile paylaşımı yapmanıza olanak sağlar. Önceki bir sürüm kullanıcısıysanız, aynı kullanıcı hesabı ile giriş yaparak koleksiyonunuzun yeni uygulamaya senkronize olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu uygulama ayrıca CSV veya TXT formatında kütüphanenizi dışarıya aktarmanıza olanak sağlar. Kendi başlık listelerinizi arayabilir, yüksek çözünürlüklü ön ve arka kapak sanatlarını ve kütüphanenizdeki film ve dizi başlıklarının afişlerini görüntüleyebilirsiniz.

Uygulama, CLZ Movies, DVD Profiler, Sort It! Apps, iCollect gibi diğer envanter takip uygulamalarından veri aktarımı yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca aile üyelerinin sadece kendileri için ideal olan bölümleri görmelerini sağlamak için aile kontrolü de bulunmaktadır.

Uygulamanın arayüzü oldukça kullanışlıdır ve siyah veya beyaz renk seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca özelleştirme seçenekleri ve yüksek kaliteli taranmış kapaklarla diğer uygulamalardaki düşük kaliteli taramaların yerine tam kapasite kullanılmaktadır.

Uygulama ayrıca LaserDisc, VHS gibi eski formatları da desteklemektedir. Tüm başlıklarınız için tam oyuncu listesi ve daha fazla ayrıntı için IMDB bağlantıları bulunmaktadır.

Eğer destek veya geri bildiriminiz varsa, 24 saat içinde yanıt veren bir destek ekibi bulunmaktadır. Sorunlarınız için support@mymovies.dk adresine e-posta gönderebilirsiniz. Uygulamada yanlış veri bulursanız, bunu bildirebilir ve personelimizin düzeltmesini sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.