header
QR Kod
Muzz: Tanışma & Evlilik

Muzz: Tanışma & Evlilik

7.78.1a geliştirici Muzz
(0 İncelemeler) Nisan 30, 2024
Muzz: Tanışma & Evlilik Muzz: Tanışma & Evlilik Muzz: Tanışma & Evlilik Muzz: Tanışma & Evlilik Muzz: Tanışma & Evlilik Muzz: Tanışma & Evlilik

En Son Versiyon

Versiyon
7.78.1a
Güncelle
Nisan 30, 2024
Geliştirici
Muzz
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.muzmatch.muzmatchapp
Şimdi İndir

Muzz: Tanışma & Evlilik Hakkında Daha Fazla

Popüler evlilik uygulaması Muzz, sonunda Türkiye’ye geldi! Şimdiye kadar 500.000 kişinin mutlu birlikteliklerini sağladı ve her gün 500 yeni çifti tanıştırmaya devam ediyor. ✨

Kendinize uygun bir ilişki ararken kolay yazışmaların yanı sıra güçlü filtrelere de sahip olacaksınız. Bu sayede sizinle uyumlu kişileri güvenli ve uygun bir şekilde bulabileceksiniz. Uygulama, 10 milyon bekâr kullanıcıya ev sahipliği yapıyor ve hayatınızın en uzun birlikteliğini gerçekleştirmek isteyen kişilerle tanışmanızı sağlıyor.

Muzz, 500.000'den fazla mutlu birliktelik ve her gün 500 yeni çift ile çalışıyor. Siz de bu mutlu çiftlerden biri olabilirsiniz. Uygulama, güçlü filtreler sayesinde kusursuz eşleşmenizi Yer, İlişki Alanları, Meslek, Irk, Dil, Eğitim Düzeyi gibi kriterlere göre aramanıza olanak tanıyor.

Eşleşmelerinizi daha yakından tanımak için video ve sesli aramalar, sesli notlar ve profil videoları kullanabilirsiniz. Böylece daha iyi bir bağlantı kurabilir ve karşınızdaki kişiyi daha iyi anlayabilirsiniz. Uygulama içinde ve dışındaki tanışma deneyiminizde ise tamamen kadınlardan oluşan bir ekip size yardımcı olmaya hazır.

Profilinizi güvenli bir şekilde paylaşmak isterseniz, istediğiniz zaman fotoğraflarınızı paylaşana kadar özel saklayabilirsiniz. Ayrıca profiline özel 3 soru ekleyerek sohbete başlamak için iyi bir başlangıç yapabilir ve kişiliğinizi daha iyi gösterebilirsiniz. Uygulama, yüz tanıma teknolojisiyle kimliğinizi kanıtlamanıza yardımcı olurken, sadece gerçekten bekâr kişilerle konuşmanızı sağlamak için güvenlik önlemleri alıyor.

İstanbul'dan Adana'ya, dünyanın her yerinden insanlarla tanışmanıza olanak sağlayan bu uygulama sayesinde, aradığınız kişiyi nerede olursanız olun bulabilirsiniz. Seyahat modunu kullanarak sınırları aşabilir ve farklı yerlerden kişilerle tanışabilirsiniz. Daha fazla destek isterseniz, sohbetlerinize bir refakatçi ekleyebilirsiniz.

Gelecek partnerinizle tanışma yolculuğuna hemen başlamak isterseniz, Muzz uygulamasını indirerek kaydolabilirsiniz. Uygulama, sizin için en uygun kişileri bulmanıza yardımcı olacak ve hayatınızın aşkını bulmanıza olanak sağlayacaktır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.