header
QR Kod
Muslima: Müslüman Evlilik

Muslima: Müslüman Evlilik

10.16.13 geliştirici Cupid Media
(0 İncelemeler) Mart 26, 2024
Muslima: Müslüman Evlilik Muslima: Müslüman Evlilik Muslima: Müslüman Evlilik Muslima: Müslüman Evlilik Muslima: Müslüman Evlilik Muslima: Müslüman Evlilik

En Son Versiyon

Versiyon
10.16.13
Güncelle
Mart 26, 2024
Geliştirici
Cupid Media
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.cupidmedia.wrapper.muslima
Şimdi İndir

Muslima: Müslüman Evlilik Hakkında Daha Fazla

Muslima, dünyanın her yerindeki Müslüman kadınları ve erkekleri bir araya getirmek için tasarlanmış, Müslümanlar ile evlilik konusundaki lider bir sitedir. Eğer hayat arkadaşını arayan bir Müslüman bekarsanız, doğru yerdesiniz. Muslima mobil uygulaması ile dakikalar içinde yeni bir hesap oluşturup aşk hikayenizi yazmaya başlayabilirsiniz. Hemen katılın ve Müslüman hayat arkadaşınızı bulmak üzere profilleri aramaya başlayın!

Muslima uygulaması, Müslüman bekarların hayat arkadaşlarını bulmalarına yardımcı olan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde Muslima hesabı oluşturabilir ve giriş yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey uygulamayı yüklemek! Profilinizi dilediğiniz gibi oluşturabilir, düzenleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Ayrıca, yeni ve güzel fotoğraflarınızı da uygulamaya yükleyebilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri, dünyanın her yerinden Müslüman bekarları bir araya getiren geniş bir veri tabanına sahip olmasıdır. Bu sayede, mükemmel eşinizi aramak için sınırlarınızı aşabilir ve farklı ülkelerden insanlarla iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca, gelişmiş mesajlaşma özelliklerini kullanarak potansiyel eşinizle iletişim kurabilir ve anlık bildirimler alabilirsiniz.

Muslima, 30'dan fazla niş ve özellikli arkadaşlık sitesini yöneten kurumsal Cupid Media ağının bir parçasıdır. Bu nedenle, uygulamanın güvenli ve kolay bir ortam sunması garanti edilir. Müslüman bekarları bir araya getirme konusundaki adanmışlığımız ile size mükemmel eşinizle tanışmanıza yardımcı oluyoruz.

Uygulamayı kullanarak, 7.500.000'dan fazla üyesi olan Muslima topluluğuna katılabilir ve hayat arkadaşınızı çevrimiçi olarak bulabilirsiniz. Bu topluluk, sizin gibi Müslüman bekarlar arasından seçim yapmanıza olanak sağlar ve size uygun olan kişiyi bulmanıza yardımcı olur. Ayrıca, üyelik seviyenizi yükselterek daha fazla özelliğe erişebilir ve potansiyel eşinizle daha kolay iletişim kurabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.