below header
QR Kod
Müzikli video yapımcısı

Müzikli video yapımcısı

1.9.0 geliştirici Litter Penguin
(0 İncelemeler) Şubat 27, 2024
Müzikli video yapımcısı Müzikli video yapımcısı Müzikli video yapımcısı Müzikli video yapımcısı Müzikli video yapımcısı Müzikli video yapımcısı

En Son Versiyon

Versiyon
1.9.0
Güncelle
Şubat 27, 2024
Geliştirici
Litter Penguin
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
video.maker.photo.music.slideshow
Şimdi İndir

Müzikli video yapımcısı Hakkında Daha Fazla

müzik ve fotoğraf içeren video yapımcısı; fotoğraflar, arka plan müziği, sihirli efektler, şık şablonlar, Animasyonlu Video Düzenleyici, metin, ses, geçiş efektleri, animasyonlu çıkartmalar, bulanık arka plan ve daha fazlası. Filigran, festival video durumu, yıldönümü fotoğraf durumu, doğum günleri, düğünler, Sevgililer Günü, Şükran Günü, Noel Arifesi ve diğer değerli anlar olmadan HD videolar yapmak için fotoğraflarınızı ve videolarınızı seçmeniz yeterlidir. YouTube, Instagram, TikTok, WhatsApp ve Facebook için.

Bu uygulama, müzik ve fotoğrafların yanı sıra birçok harika video şablonu, hareketli müzik, güzel çerçeveler ve filtreler içeren bir video yapımcısıdır. Bu sayede kullanıcılar, yaratıcı vloglar ve lirik videolar oluşturmak için ücretsiz video şablonlarını kullanabilirler. Ayrıca tek bir tıklamayla moda efektleri, harika geçişler ve ifadelerle videolarını daha eğlenceli hale getirebilirler.

Bu uygulama aynı zamanda güçlü bir video düzenleme aracı ve fotoğraf düzenleme aracıdır. Kullanıcılar, videolarını kırpabilir, sıkıştırabilir, müzik ekleyebilir, fotoğraflarını düzenleyebilir ve daha birçok düzenleme işlemini bu güçlü editörde yapabilirler.

Uygulamanın öne çıkan özellikleri arasında müzikli video filmleri ve fotoğraf slayt gösterileri oluşturma, çeşitli video şablonları kullanma, çok katmanlı düzenleme yapabilme, videoları kırpmak, kesmek, birleştirmek, dönüştürmek ve sıkıştırmak gibi işlemleri kolayca gerçekleştirme, yüksek kaliteli videolar oluşturabilme, farklı oranlarda dışa aktarabilme ve birçok sosyal medya platformunda paylaşabilme gibi özellikler bulunmaktadır. Ayrıca uygulama, ücretsiz ve filigran olmadan kullanılabilmektedir.

Bu uygulama aynı zamanda hepsi bir arada bir video düzenleyici ve fotoğraf slayt gösterisi yapıcısıdır. Kullanıcılar, ayrıntılı temalar kullanarak anında müzik videoları, slayt gösterileri veya vloglar oluşturabilirler. Ayrıca 200'den fazla popüler tam lisanslı müziği veya cihazlarından yerel şarkıları ekleyebilirler. Uygulamada ayrıca 1500'den fazla animasyonlu çıkartma ve emoji, 30'dan fazla metin stili ve yazı tipi, çeşitli filtreler ve diğer özellikler bulunmaktadır.

Bu uygulamayı kullanarak videolarınızı ve fotoğraflarınızı profesyonel bir şekilde düzenleyebilir, çeşitli efektler ve düzenlemelerle daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Ayrıca güçlü fotoğraf düzenleme özellikleri de bulunan uygulamada kullanıcılar, fotoğraflarını düzenleyebilir, metin, çıkartma ve filtreler ekleyebilir, farklı efektler uygulayabilir ve parlaklık, kontrast, doygunluk gibi ayarları yapabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.