header
QR Kod
Mr7ba -  Group Voice Chat Room

Mr7ba - Group Voice Chat Room

4.3.1 geliştirici Guangzhou Maidong Investment Co., Ltd.
(0 İncelemeler) Mart 30, 2024
Mr7ba -  Group Voice Chat Room Mr7ba -  Group Voice Chat Room Mr7ba -  Group Voice Chat Room Mr7ba -  Group Voice Chat Room Mr7ba -  Group Voice Chat Room Mr7ba -  Group Voice Chat Room

En Son Versiyon

Versiyon
4.3.1
Güncelle
Mart 30, 2024
Geliştirici
Guangzhou Maidong Investment Co., Ltd.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.yanan.voicegame
Şimdi İndir

Mr7ba - Group Voice Chat Room Hakkında Daha Fazla

[online party]

Partini özgür olarak düzenleyebilirsin. Bu uygulama, kullanıcıların özgürce parti düzenlemelerine olanak sağlamaktadır. Doğum günü partisi, yıldönüm partisi, Oyun Partisi gibi farklı türde partiler düzenleyebilirsiniz. Arkadaşlarınla en iyi vakit geçirebilirsin ve onlarla birlikte eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Bu uygulama gerçek arkadaşlar arasında bağlantı kurmayı amaçlamaktadır. Her zamanki gibi şarkı söylemek, hikayeler, radyo, duyguları, oyunlar gibi farklı aktiviteler sayesinde arkadaşlarınızı daha iyi tanıyabilirsiniz.

Uygulama çoklu oyuncu oyunu özelliği sunmaktadır. Bu sayede PK, turntable ve diğer oyunlar arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz eğlenceli bir deneyim sunmaktadır.

Parti düzenlemek için e-posta veya Facebook hesabınızı kullanabilirsiniz. @Mr7ba -Group Voice Chat Room adlı bir Facebook sayfası da mevcuttur ve burada uygulama hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Uygulamanın temel amacı kullanıcıların arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağlamaktır. Bu sayede kullanıcılar gerçek hayatta olduğu gibi sanal ortamda da arkadaşlarıyla birlikte keyifli zaman geçirebilirler. Uygulama, kullanıcıların sosyal bağlarını güçlendirmeyi ve yeni arkadaşlıklar kurmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.