header
QR Kod
MovieArk: Stream Movies & TV

MovieArk: Stream Movies & TV

4.1.6.659e3790_2023102713 geliştirici FALCON GLOBAL TECH
(0 İncelemeler) Nisan 20, 2024
MovieArk: Stream Movies & TV MovieArk: Stream Movies & TV MovieArk: Stream Movies & TV MovieArk: Stream Movies & TV MovieArk: Stream Movies & TV MovieArk: Stream Movies & TV

En Son Versiyon

Versiyon
4.1.6.659e3790_2023102713
Güncelle
Nisan 20, 2024
Geliştirici
FALCON GLOBAL TECH
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tcl.movieark
Şimdi İndir

MovieArk: Stream Movies & TV Hakkında Daha Fazla

MovieArk is completely FREE with much FEWER ADS than usual streaming services and cable TV! It offers 3000+ free movies, thousands hours of classic TV shows, documentaries, and 200+ live channels without either registration or subscription required.

Büyük stüdyoların Paramount, Disney, A24, Crackle, AMC, Magnolia, Relativity, Lionsgate gibi en büyük isimlerinin filmlerini ve TV türlerini keşfedebileceğiniz bir uygulama olan MovieArk ile film ve TV dünyasının büyüleyici dünyasına adım atın.

Uygulamada Action, Sports, Anime, Comedy, Crime, Romance, Sci-Fi, Spanish TV ve Thrillers gibi birçok farklı türde film ve TV şovlarına ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz MovieArk'ta ünlü oyuncular Michael Gambon, David McCallum, Mary Elizabeth Winstead, Mimi Keene, Emma Mackey, Kaitlyn Dever, Emily Rudd, Ivanna Sakhno, Haley Lu Richardson, Ray Stevenson, Asa Butterfield, Dua Lipa, Natasha Liu Bordizzo, Lars Mikkelsen, Sofia Boutella, Aimee Lou Wood, Jenna Ortega, Wes Anderson, Rosario Dawson, Mira Sorvino gibi isimlerin yer aldığı filmleri izleyebilirsiniz.

Uygulamada 200'den fazla canlı kanal bulunmaktadır ve bu kanallar aracılığıyla birbirinden farklı filmler, TV şovları, belgeseller ve eğlence programları 7/24 izlenebilir. Bunlar arasında en popüler kanallar arasında Nosey, Game Show Central, Just for Laughs Gags, Strongman Champions League, MagellanTV Now, ION, Bloomberg TV+, Judge Nosey, War & Military Now, Crime & Punishment, News 12 New York, Real America’s Voice, Emergency!, GLORY Kickboxing, Conflict, Kids TV, Degrassi, Motorsport.tv, Pursuit UP, POWERNATION, Cheddar News, 911 Network, ION Plus, True Crime Now, ION Mystery, Filmzie bulunmaktadır.

Uygulamada ayrıca en son çıkan filmler ve TV şovları da izlenebilir. Bunlar arasında The Iron Claw, “Dragon Ball DAIMA” Teaser, Leave The World Behind, The Acolyte 2024 Teaser, NAPOLEON, Power Book III: Raising Kanan Season 3, Marvel Studios' Loki Season 2 Mid-Season, The Chosen: Season 4 Teaser, LOKI Episode 5 + 6, Five Nights At Freddy's LAST FINAL, LOKI Season 2 Episode 4 Breakdown Ending Explained, Easter Eggs, Tiger 3, Wonka, Good Burger 2, Monty Python and the Holy Grail, LEO, Nightmare on Cottonwood 2, The Curse, LISA FRANKENSTEIN Teaser, Maxine’s Baby: The Tyler Perry Story, FINESTKIND, After Death, Loki Season 2 Episode 5, ANIMAL Teaser: Ranbir Kapoor Rashmika M, Anil K, Bobby D Sandeep Reddy Vanga Bhushan K, Doctor Who 60th Anniversary Specials gibi yapımlar yer almaktadır.

MovieArk'ın özellikleri arasında üyelik gerektirmeden kullanılabilmesi, kişiselleştirilmiş içerik önerisi, EPG (Electronic Programme Guide) ile canlı kanallar, izleme geçmişinin kaydedilmesi, izlenecekler listesine ekleme ve daha birçok özellik bulunmaktadır. Uygulama, Google Chromecast Google TV, NVIDIA SHIELD TV, NVIDIA SHIELD TV Pro, Xiaomi MiBox S, Xiaomi Mi TV Stick, Xiaomi TV stick 4K, SWTV SWTV-20TW, Sony BRAVIA, Onn 4K Streaming Box, Onn Android TV 4K, Hisense 4K TV gibi cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Uygulamada yer alan videoların bazıları video ortakları tarafından sağlanmaktadır ve eski kalitede olabilir veya orijinal en boy oranında görünebilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.