below header
QR Kod
Mortal Kombat

Mortal Kombat

5.2.0 geliştirici Warner Bros. International Enterprises
(0 İncelemeler) Mart 20, 2024
Mortal Kombat Mortal Kombat Mortal Kombat Mortal Kombat Mortal Kombat Mortal Kombat

En Son Versiyon

Versiyon
5.2.0
Güncelle
Mart 20, 2024
Geliştirici
Warner Bros. International Enterprises
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.wb.goog.mkx
Şimdi İndir

Mortal Kombat Hakkında Daha Fazla

Experience the visceral fighting action of MORTAL KOMBAT! Bring the power of next-gen gaming to your mobile and tablet device with this visually stunning fighting and card collection game. Assemble an elite team of Mortal Kombat warriors and prove yourself in the greatest fighting tournament on Earth!

MK11 KARAKTERLERİ MK11 takımı oldukça çok yönlüdür, benzersiz yetenekler ve güçlü takım sinerjileriyle düşmanlarınıza acı çektirmek için tasarlanmıştır. MK11 koleksiyonu MK11 Raiden, Scorpion, Jade, Sub-Zero, Kabal ve Skarlet'i içerir ve konsol versiyonları kadar ölümcüldür! Hatta aynı Ölümcül Darbeyi bile gerçekleştirirler!

BRAVÜTAL 3v3 SAVAŞINDA SAVAŞIN Kendi Mortal Kombat savaşçılarınızı oluşturun ve onları savaşa sürükleyin, deneyim, yeni özel saldırılar ve güçlü artefaktlar kazanın. Eşsiz sinerjilere sahip savaşçıları bir araya getirerek Team Ronin, Team Nightmare ve Team Day of the Dead gibi düşmanlarınız karşısında avantaj elde edin!

CCG - GENİŞ BİR ROSTER OLUŞTURUN Scorpion, Johnny Cage, Sub-Zero, Cassie Cage, Ermac ve birçok diğer veterandan oluşan 130'dan fazla Mortal Kombat karakterini toplayın. Kan arayan Vampir Mileena, futbol şampiyonu Kombat Cup Sonya Blade, gizemli Klassic Reptile ve savaşçı prenses Ronin Kitana gibi Mortal Kombat Mobile'a yeni eklemeleri keşfedin.

ZORLU MEYDAN OKUMALARI TAMAMLA Epik savaşlarda kendinizi kanıtlayın ve yeni Mortal Kombat savaşçılarınızı koleksiyonunuza katmak için bir dizi maçı tamamlayın! Her hafta farklı bir Meydan Okuma ile geri dönün ve koleksiyonunuzu genişletin.

ÇOK OYUNCULU FRAKSIYON SAVAŞLARI Diğer oyuncularla Faction Wars'ta yarışın ve savaşın, oyuncuların diğer oyuncu takımlarına karşı mücadele ettiği bir çevrimiçi rekabet modu. Fraksiyon lider tablosunda yükselerek haftalık ödüller kazanın.

SİZİN SAVAŞ OYUNUNUZU KİŞİSELLEŞTİRİN Feats of Strength'te eşsiz karakter özelleştirmelerini kilitleyin. Savaşlar kazanarak sınırsız kombinasyonlarla dolu Eylem Dolu Zafer Duruşları, küçümseyici Zafer Kabadayılıkları ve şampiyonluk hakkı War Banner'larınızla ustalığınızı sergileyin. Feats of Strength kilidini açmak ayrıca karakterler için istatistikleri de arttırır!

ÇENE DÜŞÜRÜCÜ ÖLÜMCÜL DARBELER Mortal Kombat Mobile, şaşırtıcı grafikler ve sizi mideye tekmeleyecek aşırı hareketlerle özgünlüğünü mobil cihazlara getiriyor.

EPİK GÖREVLERDE ÖDÜLLER KAZANIN Karakterleri özel ödüller kazanmak için epik Görevlere gönderin! Yolculuğunuza Outworld'den başlayın ve Netherrealm'e ulaşın!

Bu devrim niteliğindeki, ücretsiz dövüş oyununu bugün indirin ve gücünüzü serbest bırakın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.