header
QR Kod
Mondly: Almanca öğrenin

Mondly: Almanca öğrenin

9.2.0 geliştirici ATi Studios
(0 İncelemeler) Nisan 24, 2024
Mondly: Almanca öğrenin Mondly: Almanca öğrenin Mondly: Almanca öğrenin Mondly: Almanca öğrenin Mondly: Almanca öğrenin Mondly: Almanca öğrenin

En Son Versiyon

Versiyon
9.2.0
Güncelle
Nisan 24, 2024
Geliştirici
ATi Studios
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.atistudios.italk.de
Şimdi İndir

Mondly: Almanca öğrenin Hakkında Daha Fazla

Günlük ücretsiz derslerle Almanca öğrenin. Mondly’nin size Alman dili’ni hızlı ve efektif bir şekilde öğretmesine izin verin. Sadece bir kaç dakika içinde temel almanca kelimeleri hatırlamaya başlayacak, cümleler oluşturacak, Almanca ifadeleri öğrenecek ve sohbetlere katılabileceksiniz. Eğlenceli Almanca dersleri kelime bilginizi, dil bilginizi ve telaffuzunuzu başka bir dil öğrenme metodunda olmayacak şekilde geliştirecek. İster Başlangıç ister gelişmiş seviyede olun, meşgul bir gezgin yada iş adamı mısınız? Uygulama ihtiyaçlarınızı karşılayarak harika bir şekilde çalışır.

Sözlükle iyileştirilmiş okuma, dinleme, yazma ve konuşma dil egzersizlerini keşfedin. Bu uygulama sayesinde Almanca dil öğretmeninizi cebinizde taşıyormuş gibi hissedeceksiniz. Hemen dil öğrenme hapınızı indirin ve yeni bir dil öğrenmenin avantajlarından hayatınız boyunca faydalanın.

Okuldaki Almanca derslerini hatırlıyor musunuz? Yüzlerce temel kelime ve anlatımla başlayıp, devamında tonlarca Almanca dil bilgisi dersleri aldınız ve tüm bir sömestr dil kursu aldıktan sonra zar zor bir yabancıya cümleyi tercüme edebiliyor yada sadece “Merhaba!” diyebiliyordunuz. Dil öğrenmenin geleneksel yolu budur. Mondly’nin farklı bir yaklaşımı bulunuyor ve bu; ortalama bir dil kursunun tam tersi bir yaklaşımdır.

Uygulama sizi iki kişi arasındaki temel bir sohbet ile başlatıyor. Hızlıca temel kelimeleri hafızanıza kaydetmeye başlıyorsunuz, bunları cümle ve anlatımlarınızda kullanıyorsunuz ve 45-dakikalık sürecin sonunda bu sohbeti sesinizle tekrar oluşturabiliyorsunuz. Bu Almanca anlatımları öğrenmek için etkili bir yol. Doğal Konuşma Tanıma ve Aralıklı Tekrar Algoritmaları uygulamayı dil öğrenimede etkili kılıyor.

Mondly’yi sizin için harika bir eğitmen yapan temel özellikler şunlardır: Kristal berraklığında audio ve profesyonel ses aktörleri. Almanca telaffuzu yerel insanlar arasındaki sohbetlerden doğru şekilde öğrenin. Eşsiz Ses Tanıma. Mondly; Almanca kelimelerinizi ve anlatımlarınızı tam olarak nasıl dinleyeceğini bilir. Almanca’yı sadece doğru ve temiz konuşmanız halinde pozitif yorumlar alırsınız. Bu telaffuzunuzu geliştirecektir. Gerçek durumlarda kullanılabilen anlatımlar. Konu Almanca öğrenmek olduğunda yüzlerce kelimeyi hafızanızda tutmak yapılacak iş değildir. Mondly size temel kelimeleri ve anlatımları sunarak Almanca kelime hazinesini öğretir. Uygulama öğrenim sürecini kısa derslere böler ve bunları temalı paketlere koyar.

Konuşma Almancası öğrenin. Sohbet bu ücretsiz kursu almanın temel sebebidir. Uygulama size sık kullanılan isim ve fiillerle temel Almanca kelime dağarcığını oluşturmanıza ve düzgün bir şekilde Almanca konuşmanıza yardım edecektir. Fiil çekimleri. Bu kurs süresince daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken Almanca fiillere basmak ve fiilin tercümesi dahil tam çekimi ekranınıza gelecektir. Bu sözlükten daha hızlı ve daha iyidir. Çocuklar da buna bayılacak.

Bir anlam ifade eden istatistikler. Uygulama zeki bir raporlama yöntemi kullanır. Böylece her zaman ilerlemenizi takip edebilirsiniz. Kelime dağarcığınızı aşama aşama oluşturun ve her geçen gün daha iyiye gid

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.