header
QR Kod
Messages - SMS Texting App

Messages - SMS Texting App

2.8.5 geliştirici Battery Stats Saver
(0 İncelemeler) Haziran 05, 2024
Messages - SMS Texting App Messages - SMS Texting App Messages - SMS Texting App Messages - SMS Texting App Messages - SMS Texting App Messages - SMS Texting App

En Son Versiyon

Versiyon
2.8.5
Güncelle
Haziran 05, 2024
Geliştirici
Battery Stats Saver
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.messenger.sms.messages
Şimdi İndir

Messages - SMS Texting App Hakkında Daha Fazla

Messages - SMS Texting App is a fantastic text app for keeping in touch with your friends, family, and close ones! ⚡

Messages - SMS Texting App ile herhangi bir cihaza bakılmaksızın herhangi bir kişiye metin mesajları gönderip alabilirsiniz.

Messages - SMS Texting App, kişilerinize özel metin mesajları göndermenizi sağlayan bir sms aracıdır. Bu güvenli metin uygulamasını akıllı telefonlar ve tabletler gibi cihazlarda kullanabilirsiniz.

Mesaj uygulaması ayrıca, uygulamanın görünümünü kişiselleştirmenize olanak sağlayan bir dizi özellik içerir. Yani, mesaj uygulamasının temasını, yazı tipi boyutunu veya bildirim seslerini değiştirmek isteseniz bile, Messages uygulaması size metin mesajlarınız üzerinde tam kontrol sağlar.

Telefonunuzdaki mesaj uygulaması sayesinde kişilerinizle iletişimde kalmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Fotoğrafları paylaşmak, emojiler göndermek veya hızlı bir merhaba demek hiç bu kadar kolay olmamıştı - Messages - SMS Texting App.

Messages - Metin Uygulaması ile çok şey yapabilirsiniz, örneğin sohbetleri sessize alabilir veya belirli kişiler için benzersiz mesaj tonları atayabilirsiniz. Messages - SMS Texting App sayesinde herkesle iletişim kurabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve ailenizle grup mesajlarını, paylaşılan fotoğrafları, videoları, GIF'leri, emojileri ve daha fazlasını paylaşın.

Metin Mesajı aracı özellikleri: ✔ Metin Mesajı Gönderme. ✔ Metin Mesajı Gönderme ve Engelleme Keyfi. ✔ SMS'leri zamanlamak. ✔ SMS uygulama Yedekleme ve Geri Yükleme. ✔ Favori mesajlarınızı vurgulayın. ✔ Varsayılan SMS ve MMS keyfini çıkarın. ✔ Metin mesajlarını engelleyin. ✔ Harika bir emoji, GIF, sticker ve diğer harika metin mesajı materyalleri aralığı var. ✔ Mesajlaşma aracı. ✔ Sohbet odasının üst kısmını sabitleyin. ✔ Cihazlarınızdaki tüm metin mesajlarını yedekleyebilirsiniz. ✔ Grup SMS uygulaması. ✔ Gizlilik Mesajına geçin. ✔ Pop-up pencereyle hızlı yanıt metin mesajları. ✔ Mesajları okundu olarak işaretle. ✔ Metin mesajlarında belirli istenmeyen kişileri engelleyin veya istediğiniz herhangi bir metin mesajı için bildirimleri zaten okundu olarak işaretleyin.

Eğer güçlü, esnek ve kullanımı kolay bir metin uygulaması arıyorsanız, aramanıza gerek yok.

Kolay kullanımlı arayüzü, güçlü özellikleri ve tüm cihazlar için destek sunmasıyla, mesaj uygulaması arkadaşlarınız, aileniz ve meslektaşlarınızla iletişim halinde kalmak için en iyi metin uygulamasıdır.

Mesaj uygulaması, mesaj göndermeye dair heyecan verici bir şeydir. Bu mesaj uygulaması, kişilerinizle metin mesajı, SMS ve MMS için uygulamadır. Messages - SMS Texting App, Hızlı, Kolay ve EĞLENCELİ mesajlaşma anlamına gelir!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.