header
QR Kod
Mei: SMS + AI

Mei: SMS + AI

4.5.9-Prod geliştirici Messages + AI
(0 İncelemeler) Mayıs 31, 2024
Mei: SMS + AI Mei: SMS + AI Mei: SMS + AI Mei: SMS + AI Mei: SMS + AI Mei: SMS + AI

En Son Versiyon

Versiyon
4.5.9-Prod
Güncelle
Mayıs 31, 2024
Geliştirici
Messages + AI
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mei
Şimdi İndir

Mei: SMS + AI Hakkında Daha Fazla

Mei, stok SMS mesajlaşma uygulamasına daha iyi bir alternatiftir. Tüm mesajlaşma uygulamalarının en iyi özelliklerini AI ile birleştirir ve daha fazlasını tek bir uygulamada toplar. Tamamen ücretsiz, reklamsız, reklamsız. Gelişmiş manifatura özellikleri; zamanlama, kaybolma ve zaman aşımına uğramış mesajlar, çift sim, klasörler, etiketler, benzersiz kişiselleştirme (renkler ve temalar), yoklama ve ücretsiz veri mesajları (yakında RCS ile uyumlu). Mei'nin neden Google Play Store'daki en yüksek SMS / MMS mesajlaşma uygulamalarından biri olduğunu görün!

Bir mesajlaşma uygulaması olan Mei, zengin özelliklere sahiptir. Ancak bunun yanı sıra, size gerçek zamanlı tavsiyeler veren bir AI asistanına da sahiptir. Bu özelliği isteğe bağlı olarak açıp kapatabilirsiniz. Mei, size kişiselleştirilmiş tavsiyeler vererek metin yazmanıza yardımcı olur. Bu nedenle, tüm mesajlaşma uygulamalarında Mei'yi en iyi arkadaşınız olarak hayal edebilirsiniz.

Mesajlaşma, kişilerin kişiliklerini ve gerçekte ne anlatmak istediklerini anlamayı zorlaştırabilir. Mei, size metinlerle bağlantılarınızı daha iyi ve daha akıllı anlamanıza yardımcı olur. Böylece, daha iyi iletişim kurabilir ve daha sağlıklı ilişkiler kurabilirsiniz.

Mei'nin AI modelleri, aslen İngilizce olarak eğitilmiştir. Diğer dillerde ise henüz sınırlı veriye sahiptir. Ancak, İngilizce olmayan dillerde daha fazla veri elde ettikçe (çoğunlukla kullanıcılardan ve geri bildirimlerinden) modeller gelişmeye başlayacaktır. Bu sayede, Mei de bu dillerde daha doğru hale gelecektir. Bu nedenle, Mei'yi kullanırken lütfen hatalarını düzeltin ve zaman içinde iyileşeceği için daha sonra tekrar kontrol edin!

Mei, masaüstü ve web erişimi için MightyText, Pushbullet ve mySMS ile uyumludur. Kendi masaüstü sürümü de yakında kullanıma sunulacaktır. Ayrıca, Mei Android smartwatch, saat veya giyilebilir cihazlarla senkronize edilebilir.

Mei'nin temel mesajlaşma özellikleri arasında tamamen özelleştirilebilir bir arayüz, mesajları programlama veya gönderilmeden önce iptal etme, otomatik olarak klasörler halinde düzenlenmiş konuşmalar, özel klasörler ve etiketler oluşturma, sesli mesajlar ve zengin iletişim hizmeti (RCS) sohbet özelliklerinin yakında geliyor olması yer almaktadır.

Mei, diğer Mei kullanıcılarıyla mesajlaşırken de birçok avantaj sunar. Bu avantajlar arasında uçtan uca şifreleme, uluslararası ücretsiz mesajlaşma, tek seferde bir defa okunabilen mesajlar, mesajların okunduktan sonra silinebilmesi ve süresi dolan mesajların ayarlanan zamana göre silinebilmesi gibi özellikler bulunmaktadır.

AI asistanı Mei, size gerçek zamanlı olarak kişiselleştirilmiş tavsiyeler verir ve metinlerinizin anlaşılmasına yardımcı olur. Ayrıca, hatırlatıcılar oluşturabilir, sizin ve rehberinizin kişilik profillerini oluşturabilir, kişilik karşıla

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.