below header
QR Kod
Maum - Friendly Voice Chat

Maum - Friendly Voice Chat

1.20.1 geliştirici LIFEOASIS - Connecting with Glam People
(0 İncelemeler) Mart 03, 2024
Maum - Friendly Voice Chat Maum - Friendly Voice Chat Maum - Friendly Voice Chat Maum - Friendly Voice Chat Maum - Friendly Voice Chat Maum - Friendly Voice Chat

En Son Versiyon

Versiyon
1.20.1
Güncelle
Mart 03, 2024
Geliştirici
LIFEOASIS - Connecting with Glam People
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
land.lifeoasis.maum
Şimdi İndir

Maum - Friendly Voice Chat Hakkında Daha Fazla

• Want to call on a friend but everyone is busy?

Maum, sadece sohbet etmek istiyorsanız randevu almak istemeyen bir uygulamadır. Uluslararası arkadaşlarla tanışmak ve Korece, Japonca ve İngilizce konuşmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre! Hayat bazen zorlayıcı olabilir ve yalnız hissedebiliriz. Belki arkadaşınızı aramak istersiniz, ancak yakınlarımızla gerçekten konuşamayacağımız şeyler vardır. Bunlar bazı endişeler, kaygılar veya sadece küçük sohbetler olabilir. Rahat olun ve Maum'da konuşmak için rahat olun. Maum'da arkadaşlar her zaman sohbetler için açıktır. Bu uygulama, insanların görünümlerinin önemli olmadığı bir ortamda insanlarla Sesli Sohbet etmenizi sağlar. Hikayenizi, endişelerinizi veya sadece ne isterseniz paylaşın ve arkadaşlıklar kurun.

Eğer iyi bir konuşmacı değilseniz endişelenmeyin! Konuşmaları devam ettirmekte iyi değilseniz endişelenmeyin. Sohbetlerin akıcı bir şekilde devam etmesi için 'kolay konuşulabilecek konular ve sorular' sunuyoruz.

Ayrıca diğer dillerin (İngilizce, Korece, Japonca vb.) ana dili konuşanlarıyla ücretsiz olarak dil değişimi yapabilirsiniz.

Eğer Moj, Sharechat, Headfone, Josh, Lumi, meetme, shuga, weverse, kpop, bts, blackpink, Yochat, Veego, ParaU, clubhouse, hellotalk, duolingo, wakie, itsme, Tiki, hily, okcupid, skout, yubo, snapchat, houseparty, meeff, azar, badoo, tinder, bumble, discord, sayhi, addchat, lmk, replika, cmb, lingodeer, SoLive, sparked, spoon, hitwe gibi uygulamaları kullanıyorsanız Maum'u kolayca kullanabilirsiniz.

Lütfen Hizmet Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı okuyunuz.

Hizmet Koşulları: https://www.maum.app/terms?lang=en

Gizlilik Politikası: https://www.maum.app/privacypolicy?lang=en

Sizlerle birlikte hizmetimizi geliştirmeyi çok isteriz. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yorumlar, e-posta veya Ayarlar → 'Nasıl Yardımcı Olabilirim?' bölümünden bizimle paylaşın.

Saygılarımızla,

Maum Ekibi

İletişim: help@lifeoasis.com

Web sitesi: maum.app

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.