header
QR Kod
MARVEL Strike Force: Squad RPG

MARVEL Strike Force: Squad RPG

8.1.0 geliştirici Scopely
(0 İncelemeler) Mayıs 26, 2024
MARVEL Strike Force: Squad RPG MARVEL Strike Force: Squad RPG MARVEL Strike Force: Squad RPG MARVEL Strike Force: Squad RPG MARVEL Strike Force: Squad RPG MARVEL Strike Force: Squad RPG

En Son Versiyon

Versiyon
8.1.0
Güncelle
Mayıs 26, 2024
Geliştirici
Scopely
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.foxnextgames.m3
Şimdi İndir

MARVEL Strike Force: Squad RPG Hakkında Daha Fazla

MARVEL Strike Force'ta, telefon veya tabletle oynayabileceğin bu aksiyon dolu, görsel olarak çarpıcı, oynaması ücretsiz oyunda müttefikler ve baş düşmanlar ile savaşa hazır ol. Dünya üzerinde bir taarruz başladı ve Süper Kahramanlar ve Süper Kötü Adamlar taarruza karşı koymak için birlikte çalışıyor! Doktor Strange, Loki, Venom, Örümcek Adam, Kaptan Amerika, Iron Man ve daha fazlasının içinde bulunduğu nihai MARVEL karakterleri taburunu bir araya getirerek sorumluluğu üstlen.

TABURUNU TOPLA uygulaması, Evreni kurtarmaya yönelik bir savaşta saldırı kuvvetini alarak güçlü MARVEL Kahramanları ve Süper Kötü Adamlarından bir tabur oluşturmanıza olanak sağlayan bir oyundur. Bu oyunda, EVRİMLE GÜÇLENerek Süper Kahramanlarınızı ve Süper Kötü Adamlarınızı ekipmanlarla donatıp yükseltebilirsiniz.

Savaşta STRATEJİK EGEMENLİK oldukça önemlidir. Düşmanlarınızı ortadan kaldırmak için belirli Süper Kahramanlarla Süper Kötü Adamları eşleştirerek kombo hamleler yapabilirsiniz. Ayrıca, 5'e 5 savaşlarda uzman dövüş taktikleri kullanarak Marvel Evreninin en büyük kötü adamlarını ortadan kaldırma gücüne sahip olabilirsiniz.

DESTANSI ÇATIŞMA bölümünde, Kahramanlarınızın tek bir dokunuşla dinamik zincirleme komboları başlatmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, sinema tadında ezber bozan oyun görüntülerini tecrübe edebilirsiniz.

Uygulamada, en sevdiğiniz Marvel Süper Kahramanları ve Süper Kötü Adamları olarak görsel açıdan çarpıcı bir mobil oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu uygulamayı indirerek, https://scopely.com/privacy/ ve https://scopely.com/tos/ adreslerinde bulunan gizlilik politikası ve hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.