below header
QR Kod
mail.com: Mail app & Cloud

mail.com: Mail app & Cloud

geliştirici 1&1 Mail & Media Inc
(0 İncelemeler) Mart 08, 2024
mail.com: Mail app & Cloud mail.com: Mail app & Cloud mail.com: Mail app & Cloud mail.com: Mail app & Cloud mail.com: Mail app & Cloud mail.com: Mail app & Cloud

En Son Versiyon

Güncelle
Mart 08, 2024
Geliştirici
1&1 Mail & Media Inc
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mail.mobile.android.mail
Şimdi İndir

mail.com: Mail app & Cloud Hakkında Daha Fazla

mail.com Mail and Cloud App - Secure mail and cloud storage in one email app
which brings the same convenience and security to your iOS devices.

Bizim güvenli posta uygulamamız tüm hız ve kolaylığıyla e-posta gelen kutunuzu ve bulut depolama alanınızı akıllı telefonunuza getiriyor. E-posta gelen kutunuza ve bulut depolama alanınıza 24/7 erişim sağlayın.

E-POSTA: E-postalarınızı kontrol edin, e-posta mesajlarına yanıt verin, posta kutunuzu, e-posta klasörlerinizi ve kişilerinizi akıllı telefonunuzdan kullanın. Birden fazla e-posta hesabı ve e-posta adresi için tek bir güvenli posta uygulaması! mail.com'un Android için güvenli posta uygulaması, e-posta gelen kutunuz için mobilite sağlar.

BULUT: Mail.com Bulutunuz, posta kutunuzda çevrimiçi olarak erişilebilir, böylece sadece güvenli posta uygulamanızın gelen kutusunda değil, çevrimiçi bulut belgeleriniz ve fotoğraflarınız da olur. Anılarınızı posta kutunuzda güvende tutmak için otomatik fotoğraf yedeklemelerini etkinleştirin.

Mail.com güvenli bulut & posta uygulamasının özellikleri: - E-posta şifreleme ve güvenlik teknolojisi (TLS, SSL) - Tam ekran modu, yakınlaştırma gibi posta kutusu işlevleri - E-posta itme bildirimleri (isteğe bağlı) - Akıllı telefon adres defterinizle senkronizasyon (isteğe bağlı) - PIN, parmak izi veya yüz kilidi güvenliği - Güvenli e-posta hesabında 2GB ücretsiz çevrimiçi bulut - Uygulama içinde e-posta hesabı oluşturma - Akıllı telefondan buluta fotoğraf ve belge yükleme - Bulutta saklanan fotoğrafları e-posta ve paylaşma - E-posta eklerini kaydetme ve bulut depolamadan belge gönderme - Posta uygulaması ve web posta kutusu otomatik olarak senkronize edilir - Ücretsiz e-posta adresinizi özelleştirmek için 100'den fazla alan adı, örn. @email.com

İçeride kalın E-posta adres defteriniz, gelen kutunuz ve klasörler bir tıkla erişilebilir. E-posta mesajlarınızı otomatik olarak posta kutunuza getirmek için e-posta itme işlevini etkinleştirin. Yeni e-postalarınızın gelen kutunuza geldiğinde ana ekranda bildirimler alın. E-postalarınız ve dosyalarınız daima güvenli posta.com uygulamasıyla birlikte olur.

Bulutunuz posta kutunuzda Güvenli posta.com uygulamamız, posta kutunuzda 2 GB ücretsiz mail.com Buluta erişmenizi sağlar, böylece fotoğraflarınız, videolarınız ve belgeleriniz güvenli çevrimiçi depolama alanında olur. Bulut postası sayesinde tüm depolanan dosyalara akıllı telefonunuzda çevrimiçi olarak erişebilir, e-posta ekleri oluşturabilir ve telefonunuzdan doğrudan buluta yükleyebilirsiniz. Otomatik yüklemeler, fotoğraflarınızı güvenli bulutunuza yedeklemenizi ve web posta kutunuzda erişmenizi sağlayabilir.

Kolay yoldan e-posta oluşturun Güvenli posta.com uygulaması esnektir;

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.