below header
QR Kod
MacroDroid - Otomasyon

MacroDroid - Otomasyon

geliştirici ArloSoft
(0 İncelemeler) Mart 15, 2024
MacroDroid - Otomasyon MacroDroid - Otomasyon MacroDroid - Otomasyon MacroDroid - Otomasyon MacroDroid - Otomasyon MacroDroid - Otomasyon

En Son Versiyon

Güncelle
Mart 15, 2024
Geliştirici
ArloSoft
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.arlosoft.macrodroid
Şimdi İndir

MacroDroid - Otomasyon Hakkında Daha Fazla

MacroDroid, basit bir kullanıcı arayüzü ve adım adım mantıksal işlemle büyük ölçüde kullanılabilirliğe odaklanan güçlü bir görev otomasyonu ve yapılandırma uygulamasıdır.
Bu özellik, akıllı saatinizle telefonunuz arasında bağlantı kurulabilmesi için Bluetooth'u kullanır.

Macrodroid, kullanıcıların belirli bir uygulama başlatıldığında wifi bağlantısını açıp kapatma, gelen SMS'lere otomatik yanıt verme, güç düğmesine basarak zamanı söyleme ve NFC etiketlerini kullanarak cihazı yapılandırma gibi birçok görevi otomatikleştirmelerine olanak tanıyan bir uygulamadır. Bu sayede kullanıcılar, günlük hayatlarında sık sık yaptıkları işlemleri daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Uygulama, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve makro oluşturma süreci oldukça basittir. Kullanıcılar, tetikleyiciler ve eylemler aracılığıyla makrolarını kolayca yapılandırabilirler. Örneğin, pil seviyesi %10'un altına düştüğünde wifi bağlantısını kapatmak gibi basit bir makro oluşturulabilir. Ayrıca, kullanıcılar istedikleri kadar eylem ekleyebilir ve haftanın belli günlerinde sınırlamalar koyabilirler.

Uygulama, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için birçok yerleşik ve kullanıcı paylaşımlı şablona sahiptir. Bu şablonlar, kullanıcılar tarafından istedikleri gibi özelleştirilebilir veya olduğu gibi kullanılabilir.

MacroDroid'in ücretsiz sürümü sınırlı sayıda makroya ve reklamlara sahiptir. Ancak kullanıcılar, uygulama içinden küçük bir ücret ödeyerek sınırsız makro oluşturabilir ve reklamları kaldırabilirler. Uygulama içindeki forum veya www.macrodroidforum.com adresinden kullanıcılar, kullanım soruları ve özellik istekleri için destek alabilirler. Ayrıca kullanıcılar, hataları veya sorunları bildirmek için uygulama içindeki bir özellik aracılığıyla veya support@macrodroid.com adresinden geliştirici ile iletişime geçebilirler.

Uygulama, Wear OS kullanıcıları için bir yardımcı uygulama içerir. Bu uygulama, telefon uygulamasının yüklü olmasını gerektirir ve akıllı saat ile telefon arasında bağlantı kurmak için Bluetooth'u kullanır. Bu sayede kullanıcılar, akıllı saatleri aracılığıyla da makrolarını kontrol edebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.