header
QR Kod
LOVOO - Bekarlar için Arkadaş

LOVOO - Bekarlar için Arkadaş

170.1 geliştirici PE Digital GmbH
(0 İncelemeler) Mart 10, 2024
LOVOO - Bekarlar için Arkadaş LOVOO - Bekarlar için Arkadaş LOVOO - Bekarlar için Arkadaş LOVOO - Bekarlar için Arkadaş LOVOO - Bekarlar için Arkadaş LOVOO - Bekarlar için Arkadaş

En Son Versiyon

Versiyon
170.1
Güncelle
Mart 10, 2024
Geliştirici
PE Digital GmbH
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
net.lovoo.android
Şimdi İndir

LOVOO - Bekarlar için Arkadaş Hakkında Daha Fazla

Civarındaki ilginç bekarlarla buluşmak istiyor ya da eğlenceli görüntülü sohbetlere doyamıyor musun? LOVOO yanında! Buluşma, flörtleşme, yeni arkadaş ya da aşk arıyor olmanın hiçbir önemi yok.
.

LOVOO, Türkçe'de "daha fazlası" anlamına gelen bir buluşma uygulamasıdır. Burada yeni insanlarla tanışabilir, çekici bekarlarla buluşabilir ve gerçek zamanlı canlı videolarla eğlenebilirsin. Ayda 35 milyondan fazla eşleşme gerçekleştiğinden, uygulama her şeyi açıkça ortaya koyuyor ve cesaretini toplayarak ilk adımı atmanı sağlıyor.

LOVOO'nun seni buluşmalarına götürecek bir yol var. Flört profilinde tek bir fotoğraftan daha fazlası gösterilir, kişiliğini yansıtmanı sağlar. Ayrıca, cana yakın, samimi ve eğlenceli profil soruları sayesinde sohbet etmen ve flörtleşmen kolaylaşır. Uygulama, anlamlı eşleşmeler sunmak için "Kiraz Eşleri" adlı bir özelliğe sahiptir. Her gün ortak ilgi alanlarına sahip yeni insanları önerir.

LOVOO ayrıca, eşleşmelerinle ilk olarak görüntülü sohbette buluşarak gerçekten uyup uymadığınızı görebileceğin Görüntülü Sohbet özelliğine sahiptir. Bu sayede, kimse sizi rahatsız etmeden potansiyel eşleşmelerinle tanışabilirsiniz. Uygulamanın radar özelliği de yakınında olan bekarları gösterir ve belki de kendini bir anda sohbet, flörtleşme ve spontane buluşmaların ortasında bulursun.

LOVOO'da, eşleşmelerine mesaj göndermek için beklemen gerekmez. Eşleşmeler, Sohbetler ve Icebreaker özelliği sayesinde, hoşuna giden biriyle hemen iletişime geçebilirsin. Ayrıca, Flört Galerisi özelliği sayesinde, seni beğenen ve profilini ziyaret edenleri görebilirsin.

LOVOO ayrıca, canlı speed dating adı verilen next|date özelliği ile de dikkat çekiyor. Bu özellik sayesinde, birkaç saniye içinde birisiyle uyumlu olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

LOVOO'nun bir diğer özelliği ise canlı yayınlar ve canlı sohbetler olan LOVOO Live özelliğidir. Bu özellik sayesinde, farklı kişiliklerle tanışabilir ve hatta bir canlı yayın başlatabilirsin. Uygulamanın özellikleri arasında eğlenceli yayıncılara sanal hediyeler gönderme de yer alıyor.

Uygulama, basında da dikkat çekiyor. Alman gazetesi Der Tagesspiegel'e göre, uygulamaya kaydolan kullanıcıların çoğunluğu kadınlar. Cosmopolitan ve Glamour gibi dergiler de uygulamayı övdü.

LOVOO, sadece bir bekar pazarı veya arkadaşlık uygulaması değil, çok yönlü ve kapsamlı bir platform. Eğlenceli buluşmalar, komik karşılaşmalar, ilgi çekici sohbetler, dayanışma ve hatta büyük aşk burada seni bekliyor. Uygulama, kullanıcıların özel hayatlarını korumak için veri

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.