header
QR Kod
LingoDeer - Learn Languages

LingoDeer - Learn Languages

2.99.261 geliştirici LingoDeer - Learn Languages Apps
(0 İncelemeler) Mayıs 01, 2024
LingoDeer - Learn Languages LingoDeer - Learn Languages LingoDeer - Learn Languages LingoDeer - Learn Languages LingoDeer - Learn Languages LingoDeer - Learn Languages

En Son Versiyon

Versiyon
2.99.261
Güncelle
Mayıs 01, 2024
Geliştirici
LingoDeer - Learn Languages Apps
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.lingodeer
Şimdi İndir

LingoDeer - Learn Languages Hakkında Daha Fazla

PROFESYONEL dil ders kitabı yaratıcıları tarafından hazırlanmış bir app’den yeni bir dil öğrenin!

LingoDeer, dil öğrenmeyi kolay ve etkili hale getirmek için tasarlanmış bir uygulamadır. Uygulama, kullanıcıların alfabe, kelime hazinesi, gramer, gezi cümleleri ve okuma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Sadece günde 10 dakika harcayarak, okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerinizi geliştirmenize olanak sağlar.

Japonca, Korece, Vietnam dili ve Çince Mandarin gibi diller için ayrıntılı alfabe tanıtımları sunar. Ayrıca dilin nasıl çalıştığını anlatan detaylı gramer notları ile dilbilgisini öğrenmeyi kolaylaştırır. Yerli konuşmacılardan berrak, keyifli ve gerçekçi ses kayıtları kullanarak dilde doğru telaffuz edilmesi gereken kelimeleri öğretir.

Uygulama, çevrimdışı modda da kullanılabilir, bu sayede veri tasarrufu sağlar ve herhangi bir yerde dil öğrenmeye devam etmenize olanak tanır. Japonca için Kana, Kanji ve Romaji; Korece için Hangul ve roman alfabesi; Çince için ise Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince ve Pinyin gibi farklı alfabeler sunar.

LingoDeer, sıkıcı olmayan ve farklı becerileri hedefleyen çeşitli ve yenilikçi alıştırma modları sunar. Orta seviyeye kadar 2000 en çok kullanılan kelime ve cümleler, 60+ ünite ve 150+ ders içerir. Ayrıca, kelime ezberlemede ve belli becerileri geliştirmede yardımcı olan gömülü bilgi kartı sistemi de mevcuttur.

Uygulamanın tüm kurs ve özelliklerinden yararlanmak için LingoDeer üyeliğine ihtiyacınız vardır. Destek için support@lingodeer.com adresinden veya https://facebook.com/lingodeer üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer uygulamada bir hata bulursanız, bize bildirerek LingoDeer'ın daha iyi hale gelmesine yardımcı olabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.