below header
QR Kod
Likee Lite- eğlenceli video

Likee Lite- eğlenceli video

4.1.1 geliştirici Likeme Pte. Ltd.
(0 İncelemeler) Şubat 08, 2024
Likee Lite- eğlenceli video Likee Lite- eğlenceli video Likee Lite- eğlenceli video Likee Lite- eğlenceli video Likee Lite- eğlenceli video Likee Lite- eğlenceli video

En Son Versiyon

Versiyon
4.1.1
Güncelle
Şubat 08, 2024
Geliştirici
Likeme Pte. Ltd.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
video.like.lite
Şimdi İndir

Likee Lite- eğlenceli video Hakkında Daha Fazla

Likee Lite, Likee'nin yeni hafifletilimiş hali. 15 MB 'a kadar küçültülmüş bir uygulama boyutuyla, Like lite size daha hızlı inen içeriklerle ve yükselmiş bağlantı hızıyla daha iyi bir deneyim sunacak. Daha az kullanılan data sayesinde belleğinizde daha çok yer kalacak ve daha çok şeyi kaydedebileceksiniz. En yeni trendleri ve sevdiğiniz içerikleri bulmak ve yeni insanlarla tanışmak için hemen Like lite'i indirin.

Likee lite, küçültülmüş uygulama boyutu ile daha pratik ve kullanışlı bir deneyim sunuyor. İçerikleri daha hızlı indir, ağlara daha kolay bağlan ve belleğinde yer açılsın. Bu sayede daha az yer kaplayarak, cihazınızın performansını etkilemeden videolar izleyebilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de kişiye özel öneriler sunmasıdır. Beğendiğiniz ve paylaştığınız videolardan yola çıkarak en yeni trendlerden videolar önerebilir. Size özel hazırlanmış bir video listesi ile sevdiğiniz içerikleri görebilirsiniz. Ne kadar çok izlerseniz, o kadar size özel hale gelen bir listeniz olacak.

Likee lite, ayrıca sizin için hazırlanmış sonsuz videolar sunar. Müzik, dans, makyaj, çizim, DIY, haberler ve filmlerden neredeyse her konuyu içeren çeşit çeşit videoların bulunduğu uygulamada, herkesle beraber kısa sürede hem öğrenip hem gülebilirsiniz.

Uygulamada dünyanın her tarafından beğendiğiniz içerik üreticileri de keşfedebilirsiniz. En iyi videoları, müthiş ve ilginç insanları dünyanın her köşesinden takip edebilirsiniz. Videoları beğen, paylaş veya yorum yaparak takip ettiğiniz içerik üreticileri ile etkileşime girebilir, yeni insanlarla tanışıp arkadaşlıklar başlatabilirsiniz.

Likee lite, en sevdiğiniz videoları kolayca indirip istediğiniz platformda paylaşmanızı da sağlar. Böylece mutluluğu aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak çok daha kolay olur. Eğer herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, feedback@like.video adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.