header
QR Kod
LG TV uzaktan kumandası

LG TV uzaktan kumandası

geliştirici Quanticapps FZ LLE
(0 İncelemeler) Haziran 01, 2024
LG TV uzaktan kumandası LG TV uzaktan kumandası LG TV uzaktan kumandası LG TV uzaktan kumandası LG TV uzaktan kumandası LG TV uzaktan kumandası

En Son Versiyon

Güncelle
Haziran 01, 2024
Geliştirici
Quanticapps FZ LLE
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.quanticapps.remotelgtvs
Şimdi İndir

LG TV uzaktan kumandası Hakkında Daha Fazla

Eski ve demode televizyon kumandanıza veda edin ve LG Akıllı TV’nizi doğrudan telefonunuz ile kontrol etmenin keyfini çıkarın.

LG TV’ler için Akıllı Uzaktan Kumanda teknolojisi, mevcut kumandanızın yapabildiklerinin yanı sıra, ilave birçok akıllı özellik ile size TV sisteminizin baştan aşağı kontrolünü vererek en iyi deneyimi sunar. Bu teknoloji sayesinde TV'nizle daha akıllı ve daha zahmetsiz bir şekilde etkileşim kurabilirsiniz. Wear OS uygulaması sayesinde, TV'nizi bileğinizden kontrol etmek mümkün hale gelir. Bu sayede kumandaya ihtiyaç duymadan TV'nizi açıp kapatabilirsiniz. (Yalnızca uyumlu modeller için geçerlidir) TV kanallarını aşağı ve yukarı oklarla ilerletebilir veya doğrudan numara tuşlayarak değiştirebilirsiniz. Ayrıca TV sesini azaltıp arttırabilir ve tek bir tuşla sessize alabilirsiniz.

Uygulama, giriş kaynağını değiştirme özelliğine de sahiptir. HDMI, PC, AV gibi farklı kaynakları kolayca seçebilirsiniz. Birden fazla Akıllı TV ekleyerek hepsini tek bir yerden kontrol etme imkanı da sunar. Akıllı TV özelliklerini de navige ederek keşfedebilirsiniz. Widget ekleyerek ana ekranınızı kişiselleştirebilir ve web sitelerine giderken trackpad kullanabilirsiniz. Ayrıca, Netflix gibi uygulama içinde gömülü diğer akıllı uygulamalara da doğrudan ulaşabilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde artık kumandalarınızı aramaya son verebilirsiniz. Yastıklarınızın altında kaybolan kumandalarınızı bulmaya çalışmakla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca, pil değiştirme derdi de yaşamayacaksınız. Bu sayede TV izleme deneyiminiz daha keyifli ve sorunsuz hale gelecektir.

LG TV’ler için Akıllı Uzaktan Kumanda teknolojisi, sürekli olarak test edilmekte ve yeni özellikler eklenmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Bu nedenle, uygulamayı güncel tutmaya ve kullanıcı geri bildirimlerine önem vermeye devam ediyoruz. Uygulamayı değerlendirmenizi ve geri bildirimlerinizi paylaşmanızı rica ediyoruz.

Feragat Beyanı: Bu uygulama LG tarafından resmi olarak geliştirilmemiştir ve LG Electronics ile herhangi bir ilişkimiz bulunmamaktadır. Ancak, LG TV'ler için üretilmiş olan bu uygulama sayesinde TV deneyiminiz daha akıllı ve kolay hale gelecektir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.