header
QR Kod
LEGO® DUPLO® WORLD

LEGO® DUPLO® WORLD

24.0.0 geliştirici StoryToys
(0 İncelemeler) Mayıs 13, 2024
LEGO® DUPLO® WORLD LEGO® DUPLO® WORLD LEGO® DUPLO® WORLD LEGO® DUPLO® WORLD LEGO® DUPLO® WORLD LEGO® DUPLO® WORLD

En Son Versiyon

Versiyon
24.0.0
Güncelle
Mayıs 13, 2024
Geliştirici
StoryToys
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.storytoys.lego.duplo.world.kids.play.free.friends.animals.android.googleplay
Şimdi İndir

LEGO® DUPLO® WORLD Hakkında Daha Fazla

LEGO® DUPLO® DÜNYASI çocuğunuzun hayal gücüne ve yaratıcılığına ilham verecek hayvanlar, binalar, heyecan verici araçlar ve trenler içeren açık uçlu oyun deneyimleriyle dopdolu.

LEGO DUPLO DÜNYASI, 2-5 yaş arası çocuklara uygun olan bir uygulamadır ve bu çocukların gelişimsel ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Uygulama, saygın Erken Öğrenme Çıktıları Çerçevesi'ne dayanarak tasarlanmıştır ve her aktivite, okul öncesi çağındaki çocukların önemli öğrenme hedeflerini kapsamaktadır. Bu sayede çocuklar eğlenirken öğrenme fırsatı bulabilirler.

Uygulamada yer alan her sahnede çocuklar, neler olduğunu keşfedebilir ve nasıl çalıştığını öğrenebilirler. Ayrıca 3D parçalar kullanarak yapılar inşa edebilir ve hayal güçlerini harekete geçirebilirler. LEGO DUPLO DÜNYASI, çoklu dokunmayı destekler ve böylece aileler birlikte oynayabilir, öğrenebilir ve maceralara çıkabilirler.

Uygulama, çocuğunuzun okul öncesi eğitimine hazırlanmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Ayrıca pek çok ödül kazanmıştır, örneğin 2021 Kidscreen Awards'ta "En İyi Okul Öncesi Öğrenme Uygulaması- Markalı" ödülünü almıştır. Ayrıca Amerikan Kütüphane Derneği'nin 2021 Başarılı Çocuklar İçin Dijital Medya Listesi ve 2020 KAPI En İyi Uygulama Ödülü'nün de sahibidir.

Uygulamada, çocuğunuzun eğleneceği pek çok oyun paketi bulunmaktadır. SAYI TRENİ, ARICILIK, EV DEKORASYONU, NEŞELİ EĞLENCE, AİLE KAMPI gibi farklı konularla ilgili oyunlar yer almaktadır. Ayrıca, LEGO ve DUPLO logoları, LEGO Group'un ticari markalarıdır ve uygulama içinde kullanılmıştır.

LEGO DUPLO WORLD, çocuğunuzun eğlenirken öğrenmesine yardımcı olacak bir uygulamadır ve çocukların gizliliğine büyük önem vermektedir. Uygulama, Çocukların Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Kanunu ve diğer gizlilik yasalarına uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, uygulama içinde ücretsiz olarak sunulan içeriklerin dışında oyun içi satın alımlar yapılabilmektedir. Bu uygulamayı Aile Kütüphanesi üzerinden paylaşabilme imkanı bulunmamaktadır. Bu nedenle, uygulama içinde yapılan satın alımlar Aile Kütüphanesi'nde paylaşılamaz.

Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, bize support@storytoys.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın gizlilik politikasını öğrenmek isterseniz https://storytoys.com/privacy adresinden gizlilik politikamızı okuyabilirsiniz. Çocuğunuzun eğlenceli ve öğretici bir yolculuğa çıkmasına izin verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.