header
QR Kod
KizlarSoruyor - Soru & Cevap

KizlarSoruyor - Soru & Cevap

4.0.14 geliştirici GirlsAskGuys
(0 İncelemeler) Şubat 11, 2024
KizlarSoruyor - Soru & Cevap KizlarSoruyor - Soru & Cevap KizlarSoruyor - Soru & Cevap KizlarSoruyor - Soru & Cevap KizlarSoruyor - Soru & Cevap KizlarSoruyor - Soru & Cevap

En Son Versiyon

Versiyon
4.0.14
Güncelle
Şubat 11, 2024
Geliştirici
GirlsAskGuys
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.kizlar.soruyor
Şimdi İndir

KizlarSoruyor - Soru & Cevap Hakkında Daha Fazla

KizlarSoruyor’da hem kızlar soruyor hem erkekler soruyor. Her gün binlerce sorunun sorulduğu ve cevaplandığı uygulamamızda dilediğin soruyu özgürce sor!

KizlarSoruyor, Türkiye'nin yerli sosyal medya platformudur ve kullanıcılarının çeşitli konularda görüş paylaşmasını ve okumasını sağlar. Bu mobil uygulama sayesinde, kızların ne sorduğunu hızlı bir şekilde öğrenebilirsin. Topluluktaki diğer üyeleri takip edebilir, onlarla etkileşime geçebilir ve takipçi kazanabilirsin. KizlarSoruyor, soruların kategorilere göre sorulabileceği ve cevaplanabileceği bir platformdur. Örneğin, saç boyama, güzellik bakımı, aşk ilişkileri, kültür sanat, sağlık diyet gibi birçok kategoride sorular sorulabilir ve cevaplanabilir. Bu sayede, farklı konularda merak ettiğin soruları kolaylıkla sorabilirsin.

KizlarSoruyor'a üye olarak, kendine özel bir profil oluşturabilirsin. Profilinde istediğin profil fotoğrafını ve kapak resmini kullanabilirsin. Diğer kullanıcıları takip edebilir, onlara mesaj gönderebilir ve görüşlerini beğenebilirsin. Xper puanı adı verilen bir puan sistemi sayesinde, sorulan sorulara verdiğin doyurucu cevaplarla puanını arttırabilir ve uygulamanın farklı özelliklerinden yararlanabilirsin. Ayrıca, Xper puanı yükseldikçe çeşitli hediyeler kazanma fırsatı da yakalayabilirsin.

KizlarSoruyor'da fenomen üyeler arasından seçilen kişiler, diğer üyelere göre bazı ayrıcalıklara sahiptir ve görüşleri daha değerli kabul edilir. Bu nedenle, toplulukta saygınlık kazanmak istersen, sorulan sorulara doyurucu cevaplar vererek ve en iyi görüş olarak seçilerek Xper puanını arttırabilirsin. Ayrıca, canlı yayınları takip ederek gündemi yakalayabilir ve özel filtreler sayesinde senin için özelleşmiş bir akış ekranından takip ettiğin kişilere, konulara ve görüşlere göz atabilirsin.

KizlarSoruyor'da Bi'Bilenler adı verilen uzman üyeler bulunur ve bu üyeler, çeşitli konularda alanında uzman kişilerdir. Sağlık, diyet, makyaj, yoga gibi konularda sorular sorarak, uzman görüşü alabilir ve bu sayede bilgi birikimini arttırabilirsin. Bence adı verilen bir özellik sayesinde, kendi düşüncelerini toplulukla paylaşabilir ve diğer üyelerin düşüncelerine de kolaylıkla ulaşabilirsin.

KizlarSoruyor, sosyal ağlar kategorisinde yer alan bir uygulamadır ve kullanıcılara tam etkileşim imkanı sunar. Bu özellikler arasında, diğer kullanıcıları takip etme, görüş ve soruları beğenme, yorum yapma ve yorumlara cevap verme gibi özellikler bulunur. KızlarSoruyor, Türkiye'nin en popüler sosyal medya platformlarından biridir ve ilgi alanına göre hoşça vakit geçirmek isteyen herkesin katılması gereken bir topluluktur. Soru sormak, etkileşim almak ve seviyeni yükseltmek için hemen KizlarSoruyor'a ü

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.