header
QR Kod
Kids Nursery Rhymes - Baby TV

Kids Nursery Rhymes - Baby TV

4.2.0 geliştirici BabyTiger Kid Apps & Games
(0 İncelemeler) Nisan 01, 2024
Kids Nursery Rhymes - Baby TV Kids Nursery Rhymes - Baby TV Kids Nursery Rhymes - Baby TV Kids Nursery Rhymes - Baby TV Kids Nursery Rhymes - Baby TV Kids Nursery Rhymes - Baby TV

En Son Versiyon

Versiyon
4.2.0
Güncelle
Nisan 01, 2024
Geliştirici
BabyTiger Kid Apps & Games
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ubestkid.kidrhymes.a
Şimdi İndir

Kids Nursery Rhymes - Baby TV Hakkında Daha Fazla

Kids Nursery Rhymes - Baby TV is a video App specially made for children aged 0-6,where you can find best nursery rhymes, top baby songs, children cartoons and kids shows.

Barry, sevimli bir bebek kaplandır ve babası, annesi ve küçük kardeşi Timmy ile mutlu bir şekilde yaşamaktadır. Her video ve şarkıda, Barry'nin maceraları küçük kardeşi veya arkadaşlarıyla eğitici bir yolculuğa çıkar ve bu yolculuklar neşe doludur.

Klasik tekerlemeler ve yeni içerikler:

Süper araçlar ve Hayvan Partisi gibi gösterilerin yanı sıra, Klasik müzik videoları da burada yer alıyor. Küçük Yıldız, Otobüsün Tekerleri, Beş Küçük Maymun, Baa Baa Kara Koyun, Eskiden Çiftlikte Old MacDonald ve Baby Shark gibi. Ve sürekli olarak yeni, eğlenceli ve eğitici içerikler ekliyoruz.

Çocukların eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini teşvik edin:

Güzel grafikler ve sevimli karakterler, çocukların dikkatini kolayca çekecek ve onların yaratıcılığını artıracaktır. Çocuklar, bebek videolarından ABC, harfler, matematik ve diğer bilgileri öğrenir ve iyi alışkanlıklar geliştirir.

Videoları çevrimdışı izlemek için indirin:

● Durmadan yüksek kaliteli videolar izleyin. İndirildikten sonra wi-fi olmadan da kullanılabilir. ● Yolculuklar, uçuşlar, bekleme odaları ve daha fazlası için mükemmel, ayrıca çocuklarınızı evde meşgul tutmak için de ideal. ● İngilizce ve İspanyolca'da bildik ninni şarkılarını dinleyin!

Çocuklarınızın beğeneceği bir uygulama olan bebek televizyonu ile çocuklarınızın ninni ve çocuk şarkılarını keyifle izlemesini sağlayın!

İletişim: support@babytiger.tv Youtube Kanalı: BabyTiger - Nursery Rhymes

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.